Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes es 4 napos vagyok es...

Agica27 kérdése:

8 hetes es 4 napos vagyok es elmultak a tuneteim nagy resz. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elmeletileg 8 hetes es 4 napos vagyok. Mult csutortokon voltam UHon ott minden rendben volt. Kb ket napja elkezdtek enyhulni a tuneteim es szinte mar nem vagyok rosszul. Elotte egesz nap hanyingerem volt. A mellem erzekeny, viszont neha hol hasogat a hasam aljan bal oldalt hol mintha nagyon kicsit mingjart megjon erzesem lenne. A baba inkabb jobb oldalon van. Irjatok tapasztalatokat legyszi. Dokihoz jovo het vegen kell megint mennem. Koszi

2013. márc. 19. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
óóó ne viccelj, semmi gond nincs! nekem is valamelyik nap semmi nem volt, tegnap meg már nem tudtam, mit kezdjek magammal, olyan brutálisan émelyegtem. nyugi:))
2013. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki!:) Csak nem az a baj, hogy nem a vécé közelében kell töltened a napjaidat? Semmi baj nincs, a szervezeted, és a hormonjaid kezdenek "megtanulni" együtt élni a babával.
2013. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszi a nyugtatast. Csak elegge faj mikor hasogat. Olvastam hogy ilyenkor minden fele dolgot erez az ember de hat akkor is. Te mennyi idos vagy?
2013. márc. 19. 12:16
 4/12 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem amúgy ma reggel, ma vagyok jééé én is 8+4 most nézem:D, hasogatott bal oldalt, aztán napközben sikerült nagy wc-znem, már elnézést, el is múlt!
2013. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem is a bal oldalon hasogat, remelem csak a tarto szallagok nyulnak :)
2013. márc. 19. 12:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


KÉt hete tettem fel ugyanezt a kérdést, nekem egyik pillanatról a másikra elmúlt minden, megkönnyültem, semmi bajom nem volt!


Aztán persze összeszedtem egy virust, behoztam a lemaradást, amig jól éreztem magam, utólag kijött minden... mindegy is, már túl vagyok rajta, de akkor csináltak uh-t soron kívül, semmi baja nem volt a picinek.


Tudom, hogy ijesztően hat, mert nem tudod, hogy most miért is van igy, mert amig émelyegtél, tudtad, hogy a baba "csinálja", de hidd el, semmi baj!


Ha nagyon szúrkál és görcsöl a hasad, vegyél be magneB6-ot!



Boldog babavárást!

11+4 hkm, 2 kislány anyukája :)

2013. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy csak ideiglenes! Akár visszajön, akár nem, akkor sem feltétlenül jelent bajt!
2013. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. ekkor múltak el a tünetek, meg is ijedtem, de a 9.héten rendben volt minden az UH-on. Aztán 13. héttől újra "szarul" vagyok. 17 h kismama
2013. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Meg annyi, hogy napi 3˙2 magne B6ot szedek. Normalis, hogy emellett is neha olyan mintha meg akarna jonni?
2013. márc. 19. 15:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Gondoltam megosztom veletek, hogy nem volt normalis, hogy elmultak a tunetek. Elhalt a baba. Kedden mutenek meg.
2013. márc. 29. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!