Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor és kitől kaptatok...

Mikor és kitől kaptatok igazolást az adókedvezményhez (91 napos magzat)?

Figyelt kérdés

12+5 hetes vagyok, ma voltam dokinál, de nem adott semmit, nem is szólt róla.

a folyosón hallottam, hogy betöltött 13 hét után adják csak.

most akkor mikor adják és ki adja?


2013. febr. 28. 10:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Betöltött 91nap után adják, vagyis 13.hét betöltése után. Én a háziorvostól kértem, és kaptam. Te szombaton leszel 91 napos, tehát hétfőn már mehetsz az igazolásért.
2013. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a nőgyógyászomtól kaptam, akkor kaptam meg, amikor a 13. hetet betöltöttem.
2013. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

köszi!

és az adókedvezményes papírt mindkettőnk munkahelyén ki kell töltetni vagy csak annak, aki igénybe veszi? nálunk a férjem, mert neki magasabb a fizetése.

2013. febr. 28. 10:42
 4/20 anonim ***** válasza:
épp a multhéten kaptam én is. Én a védönötöl kaptam a 91. nap után, és a nögyogyász irta alá és pecsételte le. És el is fogadták a párom munkahelyén.
2013. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Elég annak aki igénybe veszi, vagyis a férjednek.
2013. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász fogja adni, de szólni kell mert magától nem fogja neked adni. Nálam legalábbis így volt. Én szóltam, hogy kell és már adta is. A betöltött 91 naptól kérheted.
2013. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Annak kell kitlteni aki igénybe veszi, de a te cégednek is alá kell írnia a papírt.
2013. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

kedves utolsó hozzászóló! erre gondoltam, hogy alá kell-e íratni az én melóhelyemen is a papírt. de akkor igen.

azért kérdem csak, mert táppénzen vagyok, s nem akarok állandóan kirohangálni a melóhelyre, s napokban pont menni fogok.

2013. febr. 28. 11:13
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt, hogy a védőnő adott egy megírt papírt, bent a kórházba a doki aláírta, lepecsételte. A férjem bevitte a munkahelyére, ott kaptuk a papírt amit mindkettőnk munkáltatójának alá kellett írni és pecsételni.
2013. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
akkor én azt hiszem először kitöltetem a lapokat melóhelyen, aztán utána megyek dokihoz.
2013. febr. 28. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!