Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 Hkm vagyok, másik nődokihoz...

27 Hkm vagyok, másik nődokihoz akarok menni mert eddig csak szakrendelésen voltam de azok nem voltak szimpatikusak! Ma van időpontom másik dokihoz, hogy kérjem meg, hogy ő legyen a fogadott orvosom? Nem túl késő már ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem késő megkérni. 36.hétig érdemes választani, hogyha fogadottat szeretnél. Semmi extra nincs a megkérésben. Megkérdezed, hogy vállalná-e hogy levezesse a szülésed. Ha vállalja, tudja vállalni, akkor ezt bevezetik a kiskönyvbe is, meg a tarifáját is akkor beszélitek majd meg.
2013. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát majd meglátod, hogy egyáltalán Ő szimpi-e...

ha igen, akkor én azt mondtam a vizsgálat végén, hogy köszönöm, és szeretném megkérdezni, hogy járhatok-e a továbbiakban hozzá terhesgondozásra, és vállaná-e a szülést is? Mert ha igen, akkor nagyon szimpi, és szeretném megkérni erre.

De ha igent is mond, akkor egyeztessetek, hogy mikor van szabin, meg hogy bemegy-e a kórházba a szülés idejére akkor is, ha épp szabnapos...és ha igen, akkor mennyit gondolt érte...


Muszáj így rákérdezni, mert volt több bnőm is, akinek a doki rábólintott, és mikor ott volt az idő, közölte, hogy ja, hát csak akkor lesz ő a szülésnél, ha épp ügyeletes...na, az baromi idegesítő volt...végig adott neki lóvét a terhesgondozásért, aztán a szülés meg egy tök idegen dokinál volt...és ilyet már mástól is hallottam..


Sztem kicsit késő, de nem vész...főleg ha problémamentes a terhességed..:-)

jó egészséget!

2013. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Magzatvízvételen voltunk és 24 hetes volt mire megtudtuk az eredményt,azért nem akartunk addig dokit választani!
2013. márc. 19. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orvos függő, hogy 27 hetesen el fog-e még vállalni. De hogy eddig minden rendben volt veled (mármint jók voltak az eredményeid) és normális a hozzáállásod + amúgy is ráér akkor, amikorra ki vagy írva, akkor valószínűleg el fog vállalni.
2013. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Elvállalt a doki és sokkal normálisabb mint az eddigiek!
2013. márc. 20. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!