Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja görcsöl a derekam,...

2 napja görcsöl a derekam, mára pedig nagyon beteg lettem. Keményedésem nincs több mint a megszokott. Mi lehet a baj? 32hkm.

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint hogyan lettél beteg??
2013. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nátha és fáj a hátam meg a mellkasom. A gyógyszertárba csak tantum verdét adtak rá. Még nem tudom felköhögni a cuccot sem, írtó szarul vagyok. Meg a derekam is nagyon feszít.
2013. márc. 19. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De nem értelek...nem is hétvége van,hogy ne legyen orvosi ügyelet..és inkább a gyógyszertárba mész vény nélküli gyógyszerért,ami lehet,hogy szart sem ér,én inkább ide írogatsz ahelyett,hogy elmennél az ügyeletre és írnának fel neked olyan gyógyszert,ami nem csak cukorka!!Valószínű azért görcsöl a derekad,mert marhára megfáztál,és mivel írod,hogy a mellkasod is fáj,lehet,hogy még tüdőgyuszid is van.Én a helyedben nem várnám meg azt,hogy még szarabbul legyek,hanem az irányt az orvoshoz venném!!

Első voltam.

2013. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért nem megyek dokihoz, hogy még betegebb legyek. Ráadásul rohadt messze van a doki, alig tudok menni.
2013. márc. 19. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!