Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig sokan mondták már, hogy...

Eddig sokan mondták már, hogy lejjebb ment a hasam, de nem nagyon foglalkoztam vele. Viszont ma én is érzem ahogy ülök, hogy hozzáér a pocim alja a combomhoz. Ezekszerint tényleg lejjebb ment?

Figyelt kérdés
a 34.hétben vagyok, ez még nem jelent semmit, ugye?
2008. jún. 10. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. Ez azt jelenti hogy helyezkedik a babád. Lassan a "kijárat" felé veszi az irányt, de ez nem jelenti azt hogy már szülni is fogsz! egyébként még2hét és utána már bármikor jöhet. A mamám szerint akinek hamar száll les pocija az nem fog túlhordani. Én is ezt erősíthetem, nekem is kb ilyen idősen szállt le annó és a 37 hétre megszületett a kisfiam.

Sok sikert és boldog születésnapot nektek!

8hetes kismami

2008. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Egyébként már görcsölgetek is, mint mensikor.Meg a derekem is nyilalgat:S

Neked meg boldog babázást

2008. jún. 10. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!