Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek menstruációja...

Volt valakinek menstruációja terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Szerintem bemesélem már magamnak ,hogy terhes vagyok,de hányingerem van és ugyan olyan rossz szájízem van mint az előző terhességemnél,mindíg el tudnék aludni,bár más nincs és meg is jött ,de elöbb mint kellett volna és az elején kevesebb volt,aztán több,végülis ugyanannyi ideig tartott mint szokott,de más volt.

Akinek volt menzi terhesen milyen volt?



2013. márc. 19. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
Menzesz terhessé alatt nem lehet. Egyszerűen egy biológiai paradoxon két, nagyon erős, egymás ellen dolgozó hormon miatt.
2013. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Az elozonek igaza van, terhesseg alatt nincs menstruacio. Mindenfele szinu es allagu verzesek ettol meg elofordulnak, de az nem menzi hanem valamilyen rendellenesseg, ami orvosi ellatast igenyel. Ha terhessegre gyanakszol tesztelj es ha pozi surgosen orvos, mert a verzes baj. Mindenesetre ha eleg ideig tartott es boseges is volt, akkor nem errol van szo szerintem. De tesztelj egyet es kiderul! Ha negativ, ne csuggedj, bujj ossze a paroddal! ;-)
2013. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
89%
igen is lehet !az én anyukámnak is megvolt a terhesség ideje alatt a mensije és a mamámnak is.hasonló kérdést szerettem volna feltenni én is .kedves kérdező semmi nem lehetetlen orvos és már is kiderül :)
2013. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Végül is nevezhetjük így is, mert valóban előfordulhat a terhesség ideje alatt is a szokott időpontban jelentkező vérzés, de ennek mennyisége, állaga, színe sőt a szaga is eltér a normálistól. És legfőképpen, ez NEM rendes menstruáció, mivel ilyenkor már másik petesejt nem érik be, csak egy kis darabja válik le a méh nyálkahártyájának. (Barnázásnak is hívják.)


Szóval a kérdésedre válaszolva, menj el orvoshoz, egyrészt megtudod, hogy terhes vagy-e és hogy tenned kell-e amit ilyenkor a helyzet megkövetel, másrészt, ha már kiderül, hogy az vagy, akkor ezt a jellegű hormonális problémát azonnal orvosolni kell.

2013. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt az első hónapban, négy napig tartott és közepesen erős volt. Így nem is gondoltam babára. Következő hónapban elértek a rosszullétek, csináltam két tesztet is, pozitív lett, irány doki, és ott lepődtünk meg mindannyian, hogy már jó 8 hetes volt a baba.

Ezután még voltak vérezgetések, kétszer kórházban is voltam miatta több napos megfigyelésre, az elején még gyógyszert kellett szednem, meg végig ágynyugalom.

Kislányom most 15 hós, kutya baja, az előbb altattam el. :)

Szóval én ezek után már semmin nem csodálkozom. (főleg, hogy hüvelykúppal ráadásul védekeztünk is, már többedik hónapja akkor már)

2013. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én igazából olyan válaszolókat szeretnék ,hogy írjanak,akiknek szintén volt vérzésük a terhesség alatt,mint pl. az utolsó válaszolónak!

LEhet,hogy majd csinálok azért egy tesztet,ha még mindíg rosszul leszek!

2013. márc. 19. 20:42
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Van olyan, hogy valaki vérzik a mensik időpontjában pár hónapon keresztül vagy akár az egész terhesség alatt. De ha negatív a teszted, inkább ne áltasd magad!
2013. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Tegnap tanultuk biológia órán, hogy teljesen egészséges dolog és nem probléma, ha valakinek megvan terhesség alatt. :)
2013. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
Tegnap tanultad biológia órán...ok..én pedig orvostanhallgató vagyok, de mindenki eldöntheti, kire hallgat. És megint mondom, nem egészséges, vizsgáltasd ki magad.
2013. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Miért hazudna a tanár? Ember...
2013. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!