Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minimum mekkora crl szükséges...

Adri1616 kérdése:

Minimum mekkora crl szükséges a nyakiredő szűréshez?

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt olvastam korábban, hogy 40 mm. Orvost nem kérdeztem erről.
2013. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Passz..nekem 10 hetesen volt 31 mm-es,aztán amikor mentem a 12.heti Uh-ra,mindent szépen meg tudott mérni a doki,és akkor már nem is mondott CRL méretet.Nekem azt mondta akkor a doki,hogy 12. héttől már nem a CRL a fontos,hanem a baba többi mérete.Azóta sem mondták egyetlen egy Uh-on sem,hogy mennyi a CRL-je.De sztem 40 mm fölött kell lenni ahhoz,hogy meg tudják mérni rendesen.


33+1 hkm

2013. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor remélem nekem is megtudják csinálni. Múlt héten volt a crl 22mm és ápr 4-én kell mennem. Addigra jó lenne ha megduplázná az ülőmagasságát.
2013. márc. 20. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a doki mondta, hogy 48 mm a minimum, azalatt nem tudják megcsinálni.
2013. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha túl kicsi új időpontot adnak?
2013. márc. 20. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 45mm-t mondtak, amikor voltunk, 39 volt, így nem volt értékelhető, rá egy hétre 63mm.

Azt nem tudom megmondani, hogy adnak-e új időpontot, attól függ, hogy hova jársz.

2013. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!