Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok, normális, ha...

32 hetes vagyok, normális, ha nem tudok aludni éjjelente? Mit lehet tenni, hogy el tudjak aludni?

Figyelt kérdés

Reggelente hatalmas karikákkal a szemem alatt kelek, mert éjszakánként csak forgolódok.

Veszélyeztetett terhes vagyok, fekszem egész nap..


2008. jún. 10. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én tudok aludni, de felébredek félóránként, próbálok nappal nemaludni egy percet sem, de sajnos nem segít az éjszakákon.
2008. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ettől a bolond időjárástól van. Én is szenvedek, pedig én még "csak" 24 hetes babás vagyok. Próbáld meg minél levegősebbé, hűvösebbé tenni a hálót, hátha segít!

Boldog babavárást!

2008. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán egy pohár, mézes langyos tej.

Nekem néha segített.

Szerintem ez a nem alvás a terhességgel együtt jár. :)

2008. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most próbálkozom a Schüssler sókkal, ami mellékhatások nélküli homeopatikus készítmény, kismamáknak különösen ajánlotta a védőnőm. Többek között ilyenek vannak:

eleven gondolatok miatti alvási nehézségre: Silicea D12 DHU, ideges álmatlanság: Kálium phosphoricum D6 DHU, STB. A Silicea ráadásul a kötőszöveteknek is jó, striák ellen. Sok sikert és jó alvást!

2008. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A dokim nekem harsteat ajanlott mezzel.
2008. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg ha nappal nem mozogsz ( tudom nem teheted )akkor nehezen fog menni.nem fáradsz ki napközben.vagy szellemileg kellenne elfáradnod, olvass.vagy valami.
2008. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sedatif PC- homeopatias szer, kismamak es szpotatos anyukak is szedhetik, almatlansag kezelesere.

800Fr egy doboz a patikaban, nekem segitett!

26 hetes kismami

2008. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!