Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most őszintén, mennyire fájt...

Most őszintén, mennyire fájt nektek a terhesség? Ne kíméljetek, nem én akarok szülni! A szoptatás is fáj?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm szeretne gyereket, engem pedig érdekelne,hogy mennyire lesz fájdalmas dolog az egész.Mondta,hogy írjak ki kérdést és tájékozódjak helyette, ő nem mer :D Én nem szeretnék gyereket, tehát nyugodtan leírhatjátok,hogy borzalmas volt-e vagy tűrhető.
2013. márc. 20. 18:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát ....nem kertelek....

Én nem szerettem terhes lenni:(

13.hétig hányinger mindentől...pörögtem az ágyba annyira sz..ul voltam...

Mindentől és mindenhol,alig vártam hogyí vége legyen.

Aztán 13.hét után görcsöltem,az volt a baj...

Az állando aggódás,hogy nehogy baj legyen,hát nem volt kellemes....

Talán ezután következett 1-2 hét mikor azt éreztem nem is vagyok terhes!

Utána már jött a sav,amitől folyamatosan rosszul voltam...

Jött a fáradékonyság,fulladás a séták miatt,állando pisilhetnék.Most utolsó idős terhes vagyok,szombatra vagyok kiírva,hetek óta fáj a bordám alatt,de már szinte elviselhetetlen,aludni nem bírok,se hanyatt,se hason,csak oldalt.

Már fáj a csipőcsontom:S

Éjjel mikor forogni akarok,kész rémálom,mire átfordulok és sikerül elhelyezkedni,tuti akkor kell kimenni pisilni:D

Tehát az éjjelek is jól telnek:)

De ugy néz ki,a baba szeret bennt lenni,mert nem ugy néz ki,mintha meg akarna születni.

A savammal még mindig kinlódok,szinte se enni se inni nem tudok már semmit,mert mindnetől van.Tegnap azt mondtam a férjemnek,ha megszülök,csak gyümilevet akarok inni:D

De ahogy az előttem levő irta(fel is pontoztam),mintha az összes csontod eltörnék és utána kidobnának a 10.-ről,na ez nekem még hátra van:)))

Hiába harmadik baba,nagyon félek a szüléstől,de már megváltás lesz:)))

És tudom,hogy kárpótolni fog mindenért....

De az utolsó idők,már tényleg "terhesek":))

2013. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más és más (sőt, ugyanannál a nőnél is más és más lehet minden terhesség). Az első nekem viszonylag jó volt, kb. 3 hét émelygés volt az első trimeszterben, utolsó 2 hétben már nehezen mozogtam, de semmi borzalom. Szülés is könnyű volt (EDA-val, én előre megmondtam, hogy kérek, nem akartam nagy hős anya lenni, aki utána verheti a mellét hogy milyen kínok közt szült, én nem akartam hogy nagyon fájjon). A szülés után a gátseb addig féjt amíg bent voltak a varratok, utána a medencém sajgott 2-3 hétig, de a 6. hét végére minden rendben volt, kívül is belül is, szex sem volt fájdalmas.

Most a másodikkal vagyok 34 hetes, első 4 hó nonstop hányinger, éjjel is, 10 kilót fogytam, 5. hóban ciszta, 6. hótól nem tudok fekve aludni a gyomorsav miatt, sokszor nagyon fáj a medencém, múltkor valami idegre feküdt a baba és napokig lábra is alig tudtam állni, már nagyon rosszul érzem magamat, várom a végét. Én kimondom, hogy ez a terhességem szörnyű, akár illik ilyet mondani akár nem.

Szóval előre senki nem fogja tudni megmondani a barátnődnek, hogy az ő terhessége/szülése mennyire lesz fájdalmas, ez teljesen lutri.

2013. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!