Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A házaséleti tilalom az...

A házaséleti tilalom az orgazmusra is érvényes?

Figyelt kérdés
A lepény a hátsó falon mélyen tapad- ezért a védőnő házaséleti tilalmat rendelt el. Ez most azt jelenti, hogy orgazmusom se lehet vagy "csak" azt, hogy a sex hagyományos útja most tilos? Nem mertem tőle megkérdezni:S

2013. márc. 21. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az orgazmus méhösszehúzódàst eredményez ezért az is tilos. Több mint valószínű, hogy ettől függetlenül lesz, pl álmodban... nekem is volt, de azt kivédeni nem tudod. Amúgy egy tipp, mindenre kérdezz rá, illetve vissza, ha nem értesz valamit a védőnő többek közt ezért van. Hallott már cifrábbatis szerintem.
2013. márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az orgazmus a legveszelyesebb a mehosszehuzodasok miatt. En is le vagyok tiltva, nagyon nehez, tudom, de nem szabad!
2013. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En is visszakerdeztem a dokinal: "akkor sex, se orgazmus?" "Igy, ahogy mondja!"

Nekem is elofordult mar ketszer almomban. Felebredtem ra es egyreszt iszonyat lelkifurdalasom volt, masreszt, sokaig gorcsolt utana a hasam...

2013. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott a védőnői tilalomra? Hogyhogy a védőnő írja elő? Nyilván nem ő vizsgált...
2013. márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én inkább a dokival beszélném ezt meg, mint a védőnővel. Amíg nem jutsz el dokihoz addig ne szexeljetek semmilyen formában.
2013. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mitől tiltott el a dokid. Van, akit csak a behatolástól, van, akit az orgazmustól is eltiltanak.
2013. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!