Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fejvégű babáknak kitapinthat...

A fejvégű babáknak kitapintható lent a feje? Mi-hol dudorodik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


34. hetes kismama vagyok, 2 hete még faros volt a babám az UH-on. Addig is a köldököm bal oldala környékén nyomta ki mindig magát, de rendes rúgásokat nem nagyon csinált már akkor sem.


Azóta is a köldököm bal oldalán, kicsit fönt érzem ezeket a mozgásokat, szerintem a lába lehet, mert nagyon erősen nyomja ki. Néha feljebb jön sokkal, most épp középen van ez a kinyomkodás, közel a gyomorszájamhoz.

Ha megfeszül a hasam, akkor jobb oldalt van egy nagy, hosszabb domb vagy púp, és bal oldalt ez a kisebb. Gondolom jobb oldalon lehet a háta, mert bal oldalt nincs ilyen köldök alá-fölé érő vonulat, csak köldök fölött a dudor.


Amit viszont nem tudok eldönteni, hogy kitapogatva nagyon keménynek érzem ezt a részt, még ha vándorol is, és nem tudom, hogy ez most a térde-lábszára vagy a buksija.


A hólyagom környékén nem érzek semmi extrát, néha mintha pici kaparászás lenne, ezért a kezére gondoltam, de nem tudom. Sokat pisilek, de nyomni nem nyom, rúgni pedig abszolút nem rúg errefelé.


Tegnapelőtt este iszonyúan feszítette magát, fájt is a hasam rendesen, akkor gondoltam, hogy biztos megfordul épp, de igazából nem volt egyértelmű, és a mozgások nem változtak ehhez képest.


Ha esetleg erre lefelé van a feje, hólyagtájt, az szerintetek kitapintható?

Mert azt meg nem érzek, bár nem nyúltam be mélyen a hasamba. :))



2013. márc. 21. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén én nem merem annyira benyomni a hasam, hogy érezzem a testrészeit:)

Ha legközelebb mész dokihoz, kérd meg, hogy tapizzam meg, ő tudja hogy kell megnyomkodni:)


Kétlányos 32hkm.

2013. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na, hát én sem :), csak azt tapogatom én is, amit odatart. :) Pont ezért voltam kíváncsi, hogy úgymond normális esetben, nem erőszakkal tapogatva lehet-e érezni a buksiját.

Ú, alig bírom ki azt a 2 hetet, addig halálra aggódom magam, hogy befordult-e.

2013. márc. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!