Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék tanácsot kérni kb 5...

Szeretnék tanácsot kérni kb 5 hetes terhes vagyok, elég rizikós munkahelyem van több szempontból is meddig kell dolgoznom?!

Figyelt kérdés
Agresszió téren rizikós és úgy érzem ettől tartok,rossz úgy menni ,hogy félve megy az ember dolgozni...korai még kiiratni magam?!

2013. márc. 21. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha bármi, ismétlem bármi veszélyezteti a babát, akkor nem korai, nyugodtan irasd ki magad. Inkább, minthogy baj legyen és elmenjen, mert utólag már hiába sopánkodnál rajta.
2013. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bármi veszélyezteti a babát, akkor már a legelső naptól, hogy tudod, hogy terhes vagy, kiírathatod magad. Megmondod a nőgyógyásznak, hogy rettenetesen stresszes a munkahelyed, így munkahelyi viszonyokra hivatkozva szeretnéd ha javasolná a táppénzbe vételt. Erről ír egy papírt, amit megmutatsz a háziorvosodnak és ő egy szó nélkül táppénzre vesz.
2013. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én sérült (ért.fogy) gyerekekkel dolgozom. Autista és agresszív is van köztük. Ma vagyok 10+3 hetes. Tegnaptól nem dolgozom...az orvosom is úgy gondolta, hogy biztonságosabb, ha otthon maradok.
2013. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!