Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél hol kezd...

Korai terhességnél hol kezd domborodni a has? A köldök alatt, vagy a szeméremdomb felett inkább? és kinek mikor? Bugyivonal alatt, vagy felett?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon alkatfüggő.

Én először, az első pár hétben csak fel voltam puffadva, kb köldök magasságában.

Aztán ez elmúlt, és a szeméremdomb felett kezdett domborodni, kb 10-12 hetesen, ekkor már ki kellett engedni a gatyáimat, mert kényelmetlen volt ülni bennük.

17-18 hetesen már be sem nagyon tudtam volna húzni, ekkor már mindenki észrevette a környezetemben (kb a köldökig volt "kiemelkedő", majd a mellkas irányba újra lapos).


Ennél viszont csak kicsit nőtt nagyobbra :( talán mert magas és széles csípőjű is vagyok. Mikor szülni mentem, azt hitték, 6. hónapban járok, el is kérte az ügyeletes a kiskönyvemet, mert azt hitte kamuzok, hogy 8. hónap...

2009. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem először a szeméremcsont felett kezdett látszani.
2009. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elso trimeszterben a puffadas latszik es nem a baba, igy a belek vonalaban kezd el noni altalaban. A baba ilyenkor meg a szemeremcsont mogott van, jo nagy vedelemben a kulso hatasok ellen.

En a 14. hetig nagyon puffadtam mindket terhessegemnel, mindketszer bendos lettem a medencecsont kornyeken, majd elmult a puffadas es ismet szinte lapos voltam. Az elso babaval a 20. het korul kezdett el noni a pocim a koldokkel egy szintben, most a masodik babanal mar 16 hetesen elkezdett es koldok alatt.

2009. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!