Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kórházba a babának mit kell...

A kórházba a babának mit kell bevinni? Veszprémben vagy székesfehérváron szeretnék szülni.

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én Fehérváron szültem, vittem magammal kis sapit, kis kesztyűt és egy csomag popsitörlőt is. A kis kesztyűt akkor kérik állítólag /tőlem nem kérték/ ha nagyon nagy a körmöcskéje, a popsitörlőt pedig el is kérték. Mást nem kellett. Ja és vihetsz mellbimbó védőt is, lehet használni.
2009. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én Veszprémben szültem,vigyél neki kis kesztyűt,sapit(vékonyat),pelust(4-5db-ot adnak/nap),popsitörlőt,kencéket adnak(popsira,köldökre),kisruhát adnak(csak azt vidd amiben majd hazahozod),cumi.Más nem jut eszemben.

Könnyű szülést,és addig is kellemes babavárást:D

Üdv.1éves kislegény anyuja

2009. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Székesfehérvár:

vékony kis sapka, kesztyű, popsitörlő, textilpelenka, pelenkafeltét a pelenkázóra

2009. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom nem ide kellene írni, de mindenki írta szinte a kis sapkát a babának. Miért adtok rá? Nem kötözködés csak nem értem...
2009. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én akkor adtam rá sapit,ha látogatók jöttek és vittem magammal az ajtóhoz,ott meg jöttek mentek az emberek és a huzatban nehogy megfázzon,meg ha takarításkor,szellőztetéskor kinyitották az ablakot,nehogy megfázzon.Olyan érzékenyek még ezek a picik:D

Üdv.Egyéves baba anyuja

2009. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!