Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 5 hetes babás....

Ma vagyok 5 hetes babás. Nagyon összevesztem egyik rokonommal, fel is szaladt kicsit a vérnyomásom, nagyon ideges lettem. Ugye emiatt nem megy el a baba? Félek. :- (

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyi miatt elmenne egy baba, már kihalt volna az emberiség.

Amennyiben te magad egészséges vagy, és a terhességed is normális, miért ártana egy veszekedés?

Ha mégis rosszul éreznéd magad, görcsölés, ilyesmi, azonnal fordulj orvoshoz.

2009. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok rosszul, csak akkor voltam egy kicsit a vérnyomás miatt. A hasam fájogat, de nem görcsöl, ezt mondják ez 12 hétig normális jelenség. Nem most kezdte. Azóta még intenzívebben nézegetem a wc papírt, hogy van-e valami színe...
2009. szept. 17. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!!!Könnyű ezt mondani ugye?Nekem is van egy tök hülye rokonom,a napokban én is összevesztem vele,még a hatása alatt vagyok:((Nincs előrehaladott terhességem,várom,hogy a terhességi tesztem + egyen!Még csak most érzem hogy görcsöl az alhasam,valószínű beágyazódási tünet.Olvastam egy cikkben,hogy ha ideges a mama,az kihat a babára is,de szerencsére védett helyen a bébi,és ellen hormonok szabályozzák a picit hogy ne legyen baja.A gond ott van,hogy 12.-ik hét előtt komoly az esélye a vetélésnek!

Tudod mit?Ne is törődjünk az ilyen idegbetegekkel,röögjünk inkább egyet!Nekem a magne b6 segít,meg a drága párom is!Ha látjuk hogy olyan esetl közeleg,ami esetleg konfliktushoz vezethet,kerüljünk inkább az olyan helyzeteket!Jó egészséget NEKTEK!!!

2009. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mennyire ment fel a vérnyomásod? természetesen semmi baja nem lesz tőle a babádnak, csak kíváncsi vagyok!
2009. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem 160/100 is volt. Amikor mértem, akkor csak 147/95 körül. :S Emiatt aggódom
2009. szept. 17. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A magas vérnyomás csak huzamosabb ideig okozna maradandó károkat, ne félj! Nekem a dokim azt mondta, hogy ha ki is ugrik a vérnyomás, kevés az esélye a vetélésnek, ahhoz magasan is kell maradnia... ill. ha mégis okozna problémát, az hirtelen, villámlásszerűen jelentkezik. Mivel ilyesmi nálad nem volt, mert akkor nem kérdeznéd itt, hanem tapasztalnál jeleket, ezért szerintem nem kell aggódnod! Nincs semmi baj! a jövőben viszont kerüld a kedves rokont, és főleg ne idegeskedj miatta! Boldog babavárást!
2009. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)


Olyan aggódós vagyok amúgy is, ha nem érzem a hasam az a baj, ha érzem az... mikor tudok vajon nyugodtan lenni???

2009. szept. 17. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!