Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnának olyanok akiknek a 9....

Írnának olyanok akiknek a 9. DPO-n full negatív volt a teszt mégis babát vártak?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki kiokítana: igen, tudom, TÚL KORAI volt tesztelnem, NEM EZ A KÉRDÉS! Hanem az, hogy aki szintén korán kezdett el tesztelgetni és a 9 DPO-n negatív volt a tesztje mikor lett neki mégis pozi.


(amúgy az első két terhességemnél a 10. DPO-n már pozit teszteltem)



2013. márc. 23. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az lett. En teszteltem a 9 es 10en negativat. Majd 13-14en is es az is negativ volt. Aztan mikor 2 napja kesett csinaltam meg egyet delutan az mar pozitiv volt de annyira halvanyan h alig lehetett latni. Majd masnap reggelibol mar kicsit erosebb lett es masnap reggel ismet akkor is erosebb volt mar a vonal
2013. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! És tuti, hogy akkor volt péd? Mert én ovutesztet használtam és tuti, hogy március 14-én volt a pé
2013. márc. 23. 09:25
 3/8 anonim ***** válasza:

En nem hasznalok ovutesztet es nem is homerozok. December vegen alltam le a fogamzasgatloval mivel kistesot szeretnenk. Nekem igencsak marcius 4-en vagy 5-en lehett a peteeser es akkor is voltunk egyutt.

Sztem varj par napot es probald ujra

2013. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem negatív volt a 9. dpo-n. Csak a 13 dpo-n lett pozitív.
2013. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyit segítsetek már, hogy a DPO-t azt hányadik naptól számoljuk? Ha március 13-án volt erős pozi az ovuteszt és 14-én negatív, akkor ugye elvileg 14-én volt ovu. Akkor az 1 DPO az 14.-e vagy 15.-e?
2013. márc. 23. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 15-ére mondanám.
2013. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, közben találtam egy hivatalos oldalt, ahol berajzoltak egy görbét és ott mutatták, hogy az ovu utáni első nap az első DPO, tehát akkor valóban a 9. dpo-n vagyok ma. Várok akkor még egy pár napot és újra tesztelek.
2013. márc. 23. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még a legtöbb kismamának negatív! Első terheségemnél a nemvárt utáni 9. napon lett csak pozitív. :-)
2013. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!