Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív terhességi tesztek...

Anu kérdése:

Negatív terhességi tesztek után elképzelhető, hogy mégis terhes vagyok? A doki UH-n nem látott semmit. :- (

Figyelt kérdés
A terhesség tünetei megvannak (fáradékonyság, szagokat jobban érzem, iszonyú éhes vagyok folyton). A doki viszont nem látott semmit (elvileg az 5. hetet betöltöttem) Tovább bonyolítja a helyzetemet, hogy van két cisztám (endometriosis). Nem tudom ez pl befolyásolhatja -e a tesztek eredményét. Esetleg okozhat -e alacsony hcg szintet? A doki méhen kívüli terhességre gyanakszik, de akkor a petevezetőben kéne látnia valamit, nem? Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 25. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha 5hetes terhes lennél, akkor már 3mm-es lenne a magzat egy fekete "buborékban". Azt az orvos már látta volna. Te sajnos nem vagy terhes.
2012. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetséges, hogy elnézték.

Várj még.

2012. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De most reálisan! Negatív teszt, uh-on semmi, ráadásul ciszta is van. El kell fogadni,hogy nincs baba!

Viszont az endometriózissal kellene kezdeni valamit!

2012. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Várok még. Az endóval folyamatosan küzdök. Nem egyszerű betegség. A terhesség lenne rá az igazi gyógyír, de sajnos így nehezített a pálya.


Csak azt nem értem, akkor miért késik. Soha nem szokott.

Na mindegy. Majd csak kiderül.

2012. nov. 26. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!