Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes magzatnak mennyit...

24 hetes magzatnak mennyit kellene mozognia a pocakban egy nap? Tudom, hogy ez változó, melyik baba mennyit mozog. Az én babám nem sokat mozog. Napi 2-szer,3-szor érzem. Ennyi elég?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor már nagyon sokat mozgott.
2013. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem még lusta volt ilyenkor, de egy hét múlva beindult. Nem kell aggódni, minden baba más.

Most már a miért minden autózáskor felkel, másoké ilyenkor inkább alszik.


26 hkm

2013. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jav: miénk
2013. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem normalis, minden baba mas, meg mi felnottek sem vagyunk egyformak, van aki lustabb van aki energikusabb. Az enyem sokat mozog alapbol is, de pl ha dolgozok, ami azzal jar hogy rohangalok egesz nap jobbra balra (egy korhazban dolgozok) akkor fele sot negyed annyit sem mozog. Hetvegen viszont mindig beindul foleg apanak :)
2013. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, 25 hetes vagyok, határozottan többet érzem mozogni a babámat hétröl hétre, én többször érzem öt, sokat mocorog.. de az hogy nem morog olyan sokat a babád még nem kell hogy rosszat jeletsen, ha a vizsgálatokon rendbe van minden akkor szerintem ne aggodj
2013. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem én is kb. így éreztem, illetve ennyi volt a napi "minimum". Utána észrevettem, hogy van olyan, hogy mozog, én meg nem érzem, csak látom a hasamon, hogy arrébb ment (háton fekve), vagy csak kézzel érzem. Meg még mindig van olyan, hogy összevissza rúg-boxol, aztán fordul egyet, pár percig semmi, mert olyan irányba csinálja, ahol nem érzem. Aztán még egy fordulás, és megint mindent érzek. 26 hetes vagyok.
2013. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!