Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legviccesebb, amit...

Mi volt a legviccesebb, amit a terhességed alatt kérdeztek tőled?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 14:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Hogy mikor jön a következő...
2013. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Még 12 hetes se voltam amikor mindenki azt kérdete aarunk e kistesót.

38 hetes 1. babás

2013. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Első ez jó :D. de tényleg az ember meg se szüli és már ezzel idegesítik az embert :). tőlem úgy kérdezték hogy mikor szülök hogy mikor adom le a felesleges kilókat :)
2013. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
legviccesebb?hm..."ezt hogy hoztátok össze?!":-D
2013. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Huszon párhetes voltam, már gömbölyödött a pocim, és megkérdezte a kolléganőm, hogy most már áruljam el, mivel fogytam le, hogy ennyire jól nézek ki. Én meg csak nevettem, és mondtam: terhes vagyok, nem fogytam. Mekkora lett a szeme....
2013. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
párom kérdezte a 7. heti UH-on "és tudjuk már a neműket?" akkor elég vicces volt:) de még nagyon nevetséges szituáció nem volt:)
2013. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

Férjnél vagyok, második babát vártuk:

"Terveztétek vagy becsúszott?"

2013. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Augusztusban nagy hassal egy rég nem látott ismerőssel beszélgettünk, mondtam októberben érkezik a baba, s rákérdezett: Idén?

Mondtam, ááá, nem jövőre csak... Szerinted?

2013. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
ikreket várok.Megszokták kérdezni megtartjuk mind a kettőt? :)spontán lett vagy lombik? holott tudják hogy van már 2 gyerekem...
2013. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Kaáli Intézetbe jártunk sokáig, de eredménytelenül. Feladtuk és egy hónapra rá spontán összejött a baba. Amikor pozi lett a tesztem, akkor visszamentem a dokihoz, hogy vértesztből is megnézzük, minden OK-e, tényleg ott van-e a baba. Megjött a HCG eredmény, mi olyan magas szintet mutatott, hogy a dokinak elkerekedett a szeme és csak annyit kérdezett: "Ezt meg hogy csinálták?":o)


36 hetesen álltam szemben egy kolléganőmmel, aki megkérdezte, hogy és a Picit hol hagytad? Csak néztem rá nagy szemekkel, mert először nem értettem. Aztán csak mosolyogva oldalra fordultam és már minden világos volt neki. Szemből abszolút nem látszott a nagy pocim.

2013. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!