Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik nektek szokott lenni...

Adri1616 kérdése:

Kismamik nektek szokott lenni enyhébb menstruációs fájdalmatok lenni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. mindenféle fájdalmam volt, de menstruációs nem..
2013. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tegnap a derekamnál éreztem :(csak azért nem ijedek meg mert általában fél percnél SEM tart tovább! :)
2013. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, és annyira beparáztam, hogy utánaolvastam és kiderült, hogy várandósan is teljesen normális érzés, mert a méh változása váltja ki, persze,hogy a mensire hasonlít. De ha nem vérzel, nincs baj :)
2013. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még a várandósságom elején, úgy az első trimeszterben. Akkor voltak gyenge görcs-szerű fájdalmaim, bár nevetséges fájdalomnak nevezni őket. Nyúlnak az izomszalagok a méhedben, azért van.
2013. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze!!! Minden nap érzem!!! Ez azért van mert nyólnak a méhszallagok és tágul a méh!!! Addig teljesen normális míg nem túlzó a fájdalom és nem vérzel!!! Boldog babavárást??? Ja hány hetes vagy?? 16hkm
2013. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-) én 10 hetes terhes vagyok. Fekvésre itélve 2 kisebb vérzés miatt. Ezek a menzesz szerű fájdogálások is csak kétszer fordultak elö, de mint ti is írtátok ezeket nevetséges fájdalomnak hívni, csak ebben az állapotban (legalábbis nekem) minden apró jel aggasztó. doki azt mondta ha fáj egy nospát vegyek be nyugottan attól nem lesz baja a babának. emellett 3x2 magndb6-ot és duphastont kell szednem 3x1-et. szerencsére a kicsink jól van, fejlődik és nem látnak bevérzést sem a méhemben. Nagyon bízom benne h remdben lesz a babám, nagyon aszeretnénk őt a párommal. :-) sajnos októberben elvesztettünk egy b
2013. márc. 23. 22:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval elvesztettünk egy babát ami miatt összeomlottam, ez a kis teremtmény a gyógyír a fájdalmunkra. Bocsánat a sok beszédért. :-) nagyon boldog és probléma mentes babavárást kívánok nektek :-)
2013. márc. 23. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!