Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet hogy megdagadt a...

Mitől lehet hogy megdagadt a vaginám? Pontosabban a nyagyajkak jobb oldali része? Volt már vkinek ilyen? Mi volt a baj?

Figyelt kérdés
Még két hete volt gombás fertőzésem.Amire kaptam vaginális tablettát és kenőcsöt is,a tünetekre.Múlt hét csütörtökön tettem fel az utolsó tablettát,és még kenem is a krémmel.Már nem voltak tünetek,mintha elmúlt volna.Tegnap voltam együtt a párommal.Közben fájt egy kicsit mert kiszáradtam,majd sikosítót használtunk hogy legalább be tudjuk fejezni.És mindjárt az együttlét után 1 perccel mintha bedurrant volna,akkora lett a jobb oldali hüvelybemenetelnél.Reggelre a nagy duzzanat elmúlt,de csíp ha pisilek,piros is,és egy kicsi duzzanat van még ott.Frászt kaptam.A dokim csak pénteken rendel.Még hozzá sem tudok elmenni.13 hetes vagyok :(

2013. márc. 25. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én visszérre gyanakszom. Nekem is kijött ott terhességkor, sőt, a mai napig ha pl guggolok sokat, rögtön kitüremkedik. Sztem majdnem biztos, h visszér lesz
2013. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Máskor is használtatok síkosítót? Nem lehetsz rá allergiás?
2013. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bartholini-ciszta (vagy Bartholini-mirigy gyulladása) is lehet, nekem ugyanilyen tünettel volt az (vagyis nekem csak a nagy duzzanat volt, fájdalom nem, cisztánál csak duzzanat van, gyulladásnál van fájdalom is). Ha nem rendel a dokid menj el ügyeletre, vagy a kórházba ahol szülni fogsz biztos van terhesambulancia, mert ha esetleg mirigy-gyulladás és az kifakad (márpedig ki szokott egy idő után), akkor a benne lévő trutyiban lévő baktériumok felkerülhetnek a hüvelybe, fertőzést okozhatnak.
2013. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Allergiának tűnik, én a kamillás dolgok után nézek ki így (wc papír, és nedves kendő), de orvos azért lásson. Lehetett valami a sikosítóban is.
2013. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez történt 16 hetesen. Visszér. Gyógyszert kell szednem rá...
2013. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, hogy nálad nem visszér okozza, hanem allergiás reakió. Utolsó
2013. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!