Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Látjátok? Ez hihetetlen!

Látjátok? Ez hihetetlen!

Figyelt kérdés

Másfél heti vérezgetés után, 4 hetesen. Számomra ez hihetetlen...

[link]


2013. márc. 25. 11:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Mennyire véreztél?

Orvosnál voltál?


Nagyon nem játék az ilyesmi, utalhat méhen kívüli terhességre, aminél a teszt pozitív marad, de kezeletlenül az anya életébe kerülhet.

2013. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, UH-n is. Csak akkor még annyira fiatal volt a terhesség, hogy csak felritkulást mutatott. Pihennem kell, Magne B6 és rutascorbin. Jövő héten kell mennem újra UH-ra.
2013. márc. 25. 11:49
 3/31 anonim ***** válasza:
45%

Biztos, hogy nem ciszta, vagy méhen kívüli terhesség??

Semennyi vérzés nem normális terhesség alatt, ha valóban erről van szó.

Orvosnál voltál?

Vagy ma mégy?

Nehogy bajod legyen.

2013. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ezekről lenne szó. Az UH csak kimutatta volna. Azért kösz az aggódást! :)
2013. márc. 25. 11:50
 5/31 anonim ***** válasza:

Meg azért nem mindegy milyen vérzésről beszélünk.

Normális menstruáció a terhesség alatt nincs, mondhat bárki bármit. A menstruáció során kiürül a méh, ha terhes a nő, akkor vele együtt a megtermékenyített petesejt is.


Ha neked nem menstruációd volt, akkor megmaradhatott a terhességed, de ha menstruáltál és a terhességed mindezek után fennáll, az azért okot ad arra, hogy vigyázz.

Persze te így nem tudod megállapítani, hogy menstruáció volt-e, simán lehet, hogy nem az volt és teljesen egészséges terhességed van és én őszintén kívánom, hogy így legyen!

Viszont bármit érzel, ami nem oké, azonnal menj vissza az orvoshoz.

2013. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%

Az UH a méhedet nézi.


Amikor először megjelenik egy nő a rendelésen, terhességi gyanúval, akkor azt nézik meg, hogy a terhesség létrejött-e, él-e és a méhben van-e.

Ha a méhben sokáig nem látnak semmit, pozi teszt ellenére sem, akkor jön a baj.


Egyébként isten ments, hogy megijesszelek, egyáltalán nem ez a szándékom, de én már csak ilyen aggódós vagyok :)

2013. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Gratulálok! MAjd azért írj az uh után,hogy mi van! :)
2013. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Amikor voltam nőgyógyásznál, már akkor is pecsételgettem. Azt mondta, van ilyen, előfordul, de azért vigyázzak. Nem friss vér jött, hanem barnás, viszkózus. Tudom, hogy ez nem "normális", de mást egyelőre nem tudok tenni, mint várni. A vizsgálati eredményekben nincs semmi kóros.
2013. márc. 25. 11:56
 9/31 anonim ***** válasza:

Na az már más.


Barnázásra van példa. Itt is sokan szoktak írni, hogy barnás váladék jön, holott terhesek. Ettől még teljesen egészséges terhesség is lehet.


A gond a menstruációs vagy erősen arra emlékeztető vérzéssel van.

2013. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Mindenképpen jelzek, mi volt uh után. :)
2013. márc. 25. 11:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!