Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért olyan hihetetlen?

Miért olyan hihetetlen?

Figyelt kérdés
Tegnap is meg ma is teszteltem egy szép pozitívat.De valamiért nem hiszem el vagy nem tudom el hinni.Nem is tudom,hogy ez milyen érzés.Egész nap ezen gondolkozok.Szinte napra pontosan 1 éve kezdtük el a projectet és most sikerült!Lehet,hogy csak akkor fogom felfogni hogyha látom ultrahangon?Semmi tünetem nincs csak,hogy a mellem feszül,lehet,hogy azért gondolom igy?!Más is volt igy?
2012. máj. 3. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális :) Csak nyugi, szép lassan "feldolgozod",hogy szülő leszel :) Amúgy a világ legjobb érzése, ne félj tőle!
2012. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia. ez az én kérdésem volt anno:) http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


ugyan így éreztem, mint te:)


Boldog babavárást, és gratulálok!


30hkm

2012. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez teljesen normális, nekünk 15 hónap után volt ez a csodálatos pillanat. El sem akartuk hinni, aztán láttam Uh-on és hallottam a pici szívét és akkor bizony sírtam olyan hihetetlen volt.:)

Gratulálok Neked! Boldog babavárást!:)

28hkm

2012. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Anita8401 ***** válasza:

Ez teljesen normális Én pont azért nem mertem elhinni mert elsőre sikerült a baba és 8 tesztet csináltam aztán tegnap a dokim közölte,hogy ikreink lesznek :)

7+5 hetes vagyok most

2012. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok! Másodszor pedig nyugodj meg, ez teljesen normális. Mi az első babánknál tudatosan készültünk a gyermekvállalásra, mégis mikor a kezemben volt a pozitív teszt, lerogytam az ágyra és az első gondolatom az volt, hogy te jó Isten, most mi lesz. Nekem a terhességet realizálni csak akkor sikerült, amikor először éreztem a mozgását. Nálam ez csak a 20. hétben jött el. Addig úgy éreztem, hogy egyszerűen nem lehetek ilyen szerencsés, velem ez nem történhet meg. Az ultrahangon is úgy éreztem, mintha egy filmet néznék. Bár az agyam tudta, hogy az a kis élet bennem van, de egyszerűen nem tudtam elhinni. Nekem sem volt semmi tünetem, csak a pokoli fáradtság. Volt olyan, hogy dél körül a munkahelyemen már jóformán úgy kellett kitámasztani a szememet, mert ülve el tudtam volna aludni. Amint hazaértem a munkából, az első dolgom volt lefeküdni aludni 1-2 órát, csak utána tudtam érdemben mit kezdeni az otthoni teendőkkel. Nekem később sem volt semmi tünet (a baba mozgásán kívül), sem hányinger, sem mellfeszülés, sem vizesedés. Gondtalan terhességet neked!
2012. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én napokon belül szülök, de még most sem hiszem el. :))))


Nagyon várom már, hogy magamhoz ölelhessem, hogy láthassam, hogy sírjak felette, hogy ő van. Olyan hihetetlen mély érzéseket képesek a babák kihozni belőlünk, amilyennel talán még nem is találkozott az ember.

2012. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia.ez teljesen természetes.mi párszor kockáztattunk és nem jött meg.vártam 2hetet a teszttel hátha csak késik bár ennyit nem szokott.már furán reagáltam a szagokra és feszült a mellem de azthittem beképzelem magamnak.aztán jött a pozi teszt de még akkor is vártam újabb 2hetet hátha mégis megjön.a doki is igazolta hogy ott az én kicsi babám :) pár héttel később megkaptam az első uh képemet de azt is folyamatosan elővettem és úgy sem hittem el.már van újabb képem és azt is tudom hogy valószínűleg kislány,sőt 4napja már érzem is amikor mocorog :) és még most is hihetetlen de alig várom hogy a kezemben tarthassam a kis szemem fényét :) gratulálok Nektek és hidd el ez a legcsodálatosabb dolog ami csak történhetett veled :)
2012. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia


2 eves mult a lanyom es idonkent racsodalkozok, hogy te jo szagu...Te az en gyerekem vagy??

eleinte ejjel felriadtam es rihantam az agyahoz, hogy ajj csak almodtam, hogy van vagy tenyleg igy van :D

szerintem ez termeszetes :)


Gratulalok a babahoz:)

2012. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!