Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki pár hetes terhes annak...

Aki pár hetes terhes annak nagyobb mennyiségű fehérfolyása van?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhesseg alatt elofordulhat folyas. Ennyire az elejen meg nem mondanam, hogy elofordul, de mivel ugy is van a terhesseg miatt orvosod, menj el hozza, nehogy baj legyen belole! Se neked se a babanak.
2013. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, és nem csak pár hetesen, ez végigkíséri az egész terhességet, később még bővebb is lesz. Persze arra gondolok ami nem bűzös, fehér és nem színes, és persze ha nem viszket, akkor ez természetes. 18 h km Nekem olyasmi mint ovuláció környékén szokott lenni, csak kicsit több.
2013. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,de nem vagyok terhes.

Azért tettem fel a kérdés,mert 11 napot késett a menstruációm és nagy mennyiségű fehérfolyásom volt és picit meg ijedtem.

De nagyon köszönöm a segítő válaszokat!

2013. márc. 26. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!