Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális fájdalmak ezek 35...

Normális fájdalmak ezek 35 hetes terhesen? Honnan tudni hogy meddig táplál a méhlepény? Ha eléri maxot, beindul a szülés vagy baj is lehet?

Figyelt kérdés
Ez màr a 4. napom hogy folyamatosan fàj a hasam lent jobb oldalt,jàràsnàl pedig az egèsz mèhem. Szerdàn voltam orvosnàl 3000 es méhszàjat àllapitott +. Mivel vasàrnap mèg rosszabb volt a magne b6 ellenère is kemènyedtem bementünk a margit k.ba mert èn aki a fiamat egy hangos szò nèlkül hozta vilàgra, 12 óràs vajlùdàssal, màr nem birtam tovàbb. Ott akkor màr 2100 volt az èrték. A ctg semmit nem mutatott, uh-t , vèrnyomàst nem néztek, mert minek azt???! Magne b6 3*2 ès csòkolom. haza èrve 2* hànytam csak folyadèkot enni nem nagyon tudok. Ez szerintetek is normàlis?? a babòcàval minden rendben lehet??? aktìv de akkor is fèltem. a méhlepèny jobb oldalt tapad okozhat az vagy is tùlèrettsèg fàjdalmat?? 30 hetesen 4D n volt I fok.
2013. márc. 26. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne aggód túl, ezek lehetnek jóslók is, lehet nyílik a méhszáj.

Nekem sem csináltak ultrahangot, csak ctg-t mikor fájások voltak.

Ha leválik a méhlepény az brutális fáj, vérzik az ember!

Nekem most a második terhességnél 25 hetesen 2 fokban érett a lepény!

2013. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnèm túl aggòdni, csak nem szeretnèm ha bàrmi baj lenne az èn vagy az orvos könyelmüsège miatt. Nekem is 2. ès ilyet,ilyeneket csak szülès elött èreztem... hànyàs , magas vèrnyomàs is csak akkor volt. addig 110-120\80

nàlatok minden rendben??

2013. márc. 26. 09:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lehet vakbélgyulladás?

"A vakbélgyulladás legtöbbször rossz közérzettel, étvágytalansággal és bizonytalan köldöktáji, majd gyomor tájéki fájdalommal indul. A folyamat előrehaladásával a fájdalom erősödik, görcsös jellegűvé válik, és a jobb alhas területére lokalizálódik.

Jelentkezhet hányinger és hányás, főleg gyermekeknél."

Jobbulást, könnyű szülést!

25 h km

2013. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia

Èn is gyanakodtam vakb.re voltam is a sebèszeten, ahol azt mondták hogy mivel nem tùl érzèkeny ès nincs làz, ö nem gondolna sebèszeti gondra.

Jó egèszséget ès boldog baba vàràst neked is.

2013. márc. 26. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2013. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!