Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A keményedés ugye nem méhössze...

A keményedés ugye nem méhösszehúzódásnak számít? Csak a menzesz szerű görcs számít annak, ugye?

Figyelt kérdés

A terhességi kiskönyvem hátuljában van egy táblázat,amit a 34. héttől el kell kezdeni kitölteni,vagyis x-elni kell..figyelni kell a magzatmozgást reggeli,ebéd és vacsora után,meg a méhösszehúzódást is figyelni kell.Csak most azt nem tudom,hogy mi számít annak: már a keményedés is,vagy csak a görcsök.De sztem csak a görcsök,ugye?

34 hkm


2013. márc. 26. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A keményedés nem magzatmozgás meg a görcsök sem.Az a magzatmozgás mikor érzed, hogy a baba megmozdult.A kiskönyvbe én nem írom, mert érzem én saját magam, hogy mennyit mozog,nem írogatom bele.35hkm
2013. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Félreértettél,én is tudom nagyon jól,hogy mi a magzatmozgás!!!!!

Azt nem tudom,hogy mi számít méhösszehúzódásnak!!!Már a keményedés is az,vagy csak a görcs számít annak?!

Én pedig szeretném töltögetni minden nap,attól,hogy te nem csinálod,egyéni döntésed!!!

2013. márc. 26. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, akkor félreértettem.A keményedés elvileg méhösszehúzódás, de azt nem biztos, hogy érzed azon kívül, hogy a hasad bekeményedik.A görcs is az de az már érezhető mindig.Töltögesd a táblázatba, vagy karikázd, hogy hányszor érzed mozogni.Üdv:35hkm
2013. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A keményedés is méhösszehúzódás.
2013. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))
2013. márc. 26. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
A keményedés és a görcsök méhösszehúzódások, amikor pedig a babát érzed mozogni, az a magzatmozgás.
2013. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!