Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi cukorbetegseben...

Terhessegi cukorbetegseben szenvedo kismamak hogy mukodki az inzulin?

Figyelt kérdés

11,1 lett a terhelesem, es azota 160 grammos dietan vagyok kaja utan 6.9 es 6.8 lett az eredmeny.

Azt mondtak ha nem viszem le 2 nap alatt 6 ala inzulint kapok.

Hogyan kell hasznalni az inzulint? Es hanyszor egy nap.

Tapasztalatokat varok!!

28 hkm


2013. márc. 26. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én napi négyszer használtam, semmi különös ne aggódj, de neked diétával is szépen lemegy, ahogy látom, lehet, ha alakItanak még rajta, akkor jobb lesz.
2013. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az mit jelent, hogy kaja után 6,9 és 6,8 lett az eredmény? Mennyi idővel utána mérted? Elvileg egy óra múlva 7 alatt kell lennie, de az én dokim 6,8 alatt szereti tudni. Sajna én már harmadik hete inzulinos vagyok, nekem napi négyszeri szúrásom van (főétkezések + egy éjszakai), általában jók az értékeim, de nagyon kell figyelnem a diétára. A reggeli értékem még mindig egy picit magas, ezt kellene valahogy lejjebb vinnem, de csak jövőhéten megyek vissza, meglátjuk mit mond a doktornő. Hetente járok vérvételre (reggeli + vércukormérés).


Nyugodtan kérdezz, hátha tudok segíteni:)

2013. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem lenne is kérdésem.

Ma kezdtem el a diétát (155g-os), a terhelésesem 9,1 lett múlt héten.

Már pénteken kell menjek vérvételre (éhgyomri, majd reggeli után 1 órával vesznek vért). Szerintetek 2-3 nap diéta után képes lemenni az értékem a normális szintre?

2013. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a diéta rögtön hat, nem emelkedik meg a vércukrod:)
2013. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3.


Nem biztos sajnos, nekem is diétával próbálkoztak először és nem mozdult nagyon, akkor kaptam inzulint.

2013. márc. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!