Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21-22 hetesen mennyit híztatok...

21-22 hetesen mennyit híztatok? Mennyi lett a vége?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok 21+4 hetes elvileg (bár az elejétől 1-2 héttel nagyobbnak mondják), és sajna nagyon vizesedek, ez látszik a gyűrűmön, mert kicsi, látszik a bokámon mert dupla akkora és a súlyomon is mert egyik nap x kilót mutat másik nap 1 kg-val kevesebbet!

Most járok 6 kg plusznál, annyira nem vészes szerintem, de sajna hiába figyelek oda, csak úgy szaladnak rám a kg-ok!

Nem szólt a súlyom miatt se a dokim se a védőnőm, szerintük is normális a súlyom, de engem picit zavar, mert eleve nagy túlsúllyal kezdtem és nem akarom még nagyobb bálna lenni... :)


Ti, mennyinél jártatok ezekben a hetekben, mennyi lett a vége?



2013. márc. 26. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia, én ekkor jártam 8-8,5 kilónál. a vége +22 lett. október végén szültem amúgy.
2013. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én plusz 5 kilónál jártam 21 hetesen.

Most 28 hetes vagyok, plusz 9 kilónál járok... :/ Kicsit soknak tartom, hamar feljött ez a 4 kiló, de a védőnő szerint jó ez így :)

2013. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Vizesedni én is ekkortájt kezdtem el,de nekem nem vészes a víz mennyiség ami rajtam van.Most már vedd le a gyűrűidet,mert rá fog szorulni az ujjaidra.Már én sem hordom vagy 2-3 hónapja.

Én a 23. hétre kereken 10 kilót híztam,akkor a védőnő diétára is fogott.

Ma vagyok pont 34 hetes és 13 és fél kiló plusznál járok,fogalmam sincs,hogy mennyi lesz a vége,pedig nem eszek sokat :/

92 kiló vagyok most :(

2013. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az elsővel 22 hetesen + 20 kilonál jártam, 32 kg lett a vége, de ott 60-al kezdtem a terhességet.

Most 22 hetesen + 7kg, de 89kg kezdtem a terhességet!


Ugyan úgy eszek!

2013. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 78kg kezdtem 22-23hét között tartottam 79nél sokáig tudtam tartani a súlyomat hogy ne szedjek fel oly sokat. de a 32-36héten hirtelen fel jött 4kg. jelenleg tartok majdnem 86kg ha minden igaz jövő héten lesz a császárom 38hkm
2013. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A gyűrűmet nem hordom, csak néha felvettem, de mikor fel akartam húzni, már egyik ujjamra se jött fel, pedig mindre jó volt... :(
2013. márc. 26. 16:52
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

nyugi,szülés után kiürül a víz a szervezetedből és megint tudod majd hordani :) Már én is várom,hogy újra hordhassam őket,mert így olyan csúnya csupasz a kezem :( Már hiányzik a karikagyűrűm :( Na de már csak pár hét,és újra hordhatom :)

2013. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Kicsit megnyugodtam, azt hittem csak én járok már 6 kg-nál.. :D Nagyon köszönöm, és boldog babavárást, vagy babázást! :D
2013. márc. 26. 19:52
 9/11 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, és én is 6 kilót híztam eddig. A védőnő szerint is jó, és én is elégedett vagyok, mert a többi terhességemnél ilyenkor már többet híztam...
2013. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
-2kgnál jártam +20al fejeztem be
2013. márc. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!