Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » III. kerület Szent Margit...

III. kerület Szent Margit Kórházban a Terhesgondozó mettől meddig rendel?

Figyelt kérdés
Nincs még szülés-nőgyógyászom, 15 hetes terhes vagyok.:( És e hét csütörtökön töltöm a 16.hetet, és mennem kellene a kötelező vérvételre! Hogyan működik a terhesgondozó? Ha holnap bemegyek személyesen( nem találom neten mettől meddig rendel), és éppen rendel valamelyik szülész- nőgyógyász, akkor tudok azonnal kérni tőle beutalót a vérvételre ( nyilván miután beregisztrált )? egyáltalán kell beutaló a 16.heti vérvételre?? Tudom hülyének tűnök, ebben a témában az is vagyok még, de a védőnőm semmiben nem világosított fel és be vagyok pánikolva!!!... Hiába kérdezősködtem, semmi konkrétat nem mondott....Köszönöm! 21/L

2013. márc. 26. 18:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Javít: szülész- nőgyógyász*
2013. márc. 26. 18:42
 2/3 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen már, mert az interneten semmi sincs fent!!! Lassan a hajamat tépem az idegességtől! :D
2013. márc. 26. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom nem kaptál választ:-(

Remélem azóta kaptál valahonnan segítséget.

Én is új vagyok a Szent Margitban. Pontosabban most fogok odajárni terhesgondozásra. Én az ultrahanggal kapcsolatban érdeklődnék, ha esetleg tudnál segíteni. Bejöhet családtag az UH-ra (TB támogatott)? Én a Péterfybe jártam, de oda néhány éve nem engednek be senkit, csak a fizetős 4D-re:-(

A 4 éves lánykám szeretné megnézni a kis hugit, de feleslegesen nem akarom odavinni.

2013. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!