Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan budapesti 13....

Van itt olyan budapesti 13. kerületi (Árpád híd környéke) kismama aki szívesen beszélgetne, sétálna, barátkozna, mert egyedül van?

Figyelt kérdés

27 hetes terhes vagyok.Pár hónapja költöztünk ide és néha eléggé elveszettnek érzem magam.Jó lenne valakivel néha sétálni,beszélgetni megvitatni a kismamás dolgokat.

Ha van ilyen kismama és lenne kedve ismerkedni szívesen felvenném vele a kapcsolatot. :)



2013. febr. 1. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Te hány éves vagy? Hol fogsz szülni, van fogadott orvosod? Én újpesti vagyok, metro-végállomásnál lakom.

21 hetet töltöttem be.

2013. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! En ujpesti vagyok, ma toltottem a 29. hetet:)

Nem irtad hany eves vagy, en 21, nem tudom mennyire problema...ha nem gond, irj privit nyugodtan!!

2013. febr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már szültem 2hónapja 4.kerületi vagyok én is.És egyedül sétáló:( A vonat állomásnál lakunk.
2013. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!