Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üres a petezsák. Lehet még baba?

Üres a petezsák. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. 2x voltam uh. A második hüvelyi volt. Mind a kétszer üresnek látta a petezsákot. Nem mondta mennyi idős terhes lehetek, de ahogy én számoltam, kb 8 hetes. 1 hét múlva kell vissza mennem. Lehetséges, hogy lesz még ott baba?
2013. márc. 27. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már 8 hetesnek kell lenned, akkor nem hiszem, hogy lesz baba. DE! Lehet, hogy tévdsz, lehet később fogant sokkal, mint ahogy azt te számoltad!
2013. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később fogant, mint ahogy számolod. Nőtt a petezsák időközben? Nekem 6+5 hetesen volt üres petezsák, de rá 2 hétre már ott ficánkolt a baba! Szurkolok!
2013. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen nőt.. nagyon félek, mert nagyon vártuk már a kicsit..
2013. márc. 27. 09:36
 4/8 anonim ***** válasza:
8 hetesen már elvileg szívhangnak is kellene lennie. DE lehet, hogy tényleg később fogant. Mekkora a petezsákod? Doki mit mond?
2013. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16mm
2013. márc. 27. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha később fogant, akkor még van esély,mert a petezsák is kicsi szerintem egy 8 hetes terhességhez!

Nekem 5 hetesen volt 10mm!

2013. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5+2 volt 15mm és addigra már látta benne a bébimet meg a szikhólyagot is.
2013. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezt az egy hetet végig sirom szerintem.. :'(
2013. márc. 27. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!