Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes km vok. Miért mondják...

33 hetes km vok. Miért mondják azt, hogy a terhesség végén fogynak majd a kismamák? Ha nincs rajtad tul sok viz szülés után mennyi megy le ebböl én 66kg indultam most járok 20kg-nál:

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Én még soha nem hallottam, hogy valaki azt mondta, hogy a terhesség végén fogynának. Akkor jön föl a legtöbb.

Én olyan 12 kilót híztam a gyerekeimmel (ebből a felét az utolsó két hónapban és 8 kiló ment le a szülésnél. A babák 3-3,5 kilósak voltak.

2009. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én azt olvasom mindenhol,h a terhesség végén szedik fel a legtöbbet a kismamák!

Én is a 33hetes vok,17kg eddig :( rem 20nál megállok :)

Bár én eléggé vizesedem..

A baba ált. 9kg mindennel 1ütt,aztán a víz is sokat nyomhat!

2009. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hogy lehet megnézni a vizesedést ha erösen benyomod az ujjadat v csak épphogy?
2009. szept. 18. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak simán megnyomom, nem olyan erősen.

amúgy én is olvastam több helyen, hogy fogynak a végén a kismamik, mégpedig azért, mert nem tudsz egyszerre sokat enni és könnyen feldolgozza a szervezet.

Aki hízik, az pedig a víz miatt hízik a végén(állítólag).

2009. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Épp mostanában olvastam, hogy a terhesség legvégén, az utolsó 1-2-3 hétben akár fogyhat is a kismama, hiszen már alig tud enni, és a babának sincs hová híznia, mert alig fér el a méhben, ráadásul a magzatvíz is kevesebb.
2009. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az utolsó 5-6 hétben már nem híztam de odafigyeltem az evésre mert így is 20 kilót híztam.

A szülés után közvetlenül kb. 6 kiló ment le (3260g volt a baba), a maradék 14 meg mire a babám 3 hónapos lett. Nem voltam vizes, nekem a szoptatás segített.

7 hós anyuka

2009. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 39+2 hetes vagyok, de több, mint 1 hónapja egy dekát sem híztam, inkább csak fogytam, pedig nem eszem kevesebbet egyáltalán, sőt kicsit jobban engedek a "bűnözésnek" egy-két csoki, túrórudi erejéig. 13Kg-ot híztam összesen, pedig nagyon hajlamos vagyok a hízásra, eleve 10 kg-mmal többről indultam, de szerencsére nem vizesedem. Szerintem ez alkat kérdése is. Picúrkám fejlődik szépen, kis pufi az arca is, a magzatvíz is normális. Van, aki a végén hízik, van, aki nem.
2009. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A vizesedés nálam úgy jelentkezett először,h lábfej és bokadagadás,most már a kézfejem is feszül...a látható jelek közé írhatom még,h fehéres apró pöttyös/foltos a bokámtól a térdemig és a felkaromon a bőr!

Kiváló ez ellen a reszelt zeller-alma sali!

2009. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!