Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért halványodik a terhességi...

Miért halványodik a terhességi teszten a második csík?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A hét elején derült ki, hogy babát várok. (Legalábbis két aznapi teszt tanúsága szerint.) Nem számítottunk rá, hirtelen jött, de ha már így

alakult, úgy döntöttünk a párommal, hogy megtartjuk.

Kiváncsiságból ma reggel teszteltem megint, de a második

csík sokkal halványabb volt, mint az első kettőn. A délutánin meg pláne :(

Lehetséges hogy megmarad, vagy most már biztos hogy elhalt szegénykém?

Kinek volt ilyen tapasztalata? Volt akinek happy end lett a vége, vagy mindig negatívan végződnek az ilyen esetek?

(holnap megyek orvoshoz!)

Köszi a válaszokat előre is.



2013. márc. 27. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát a halványodó teszt nem szokott jot jelenteni.én elmennék ma a dokihoz,mennyi idős lehetsz most?mikor volt az utolso mensid?
2013. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
egy-két tesztből ilyet ne szűrj le! bármi oka lehet, a vaterás tesztek pl. úgy kiszáradnak, hogy a csíkot pár nap múlva nem találni rajta, eleve minden teszt máshogy reagál, az se mindegy, mennyit ittál a tesztelés előtt...
2013. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy ugyanolyan fajta tesztet csináltál?
2013. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A hét elején? Azaz hétfőn? És ma van szerda? Az össz. 2 nap, simán lehet hogy a teszt nem olyan erős még. Nekem is egyik féle teszttel halványan de látszott a 2 csík, aztán 2 nap múlva még mindig ugyanolyan volt holott erősödnie kellett volna egy másik típusúval meg alig látszott valami. (lily és medilab volt a 2 teszt).

A délutáni teszt halványságával ne foglalkozz, az jóhogy halványabb mert abban kicsi a koncentráció.

2013. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak mert lehet az egyik érzékenyebb a másiknál, de még ha csak szimplán más fajta de ugyanolyan érzékenységű a teszt akkor is lehet halványabb az egyik a másiktól!!
2013. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :)

Sajnos dokihoz holnap délelött tudok menni csak, mert az sztk-ban ma délután rendelnek, és én is egy műszakban dolgozom velük.

Az első kettő azonos márka volt, délutáni vizeletből lett megcsinálva és bár nem olyan erősen de ott volt mindkét csík. A mai kettő is azonos volt (x-epil), az egyik reggeliből ami halványabb volt mint az azelöttiek. A ma délutáni pedig már csak egy sóhajtás a szélben kb:(

Egyébként 30 naposak a ciklusaim és legutóbb február 22-én volt meg.

2013. márc. 27. 14:51
 7/16 anonim ***** válasza:
De akkor az összes az nem egyforma? Az lényegtelen most hogy aznap 2x ugyanolyannal teszteltél-e, hanem hogy a héten mindegyik ugyanolyan márkájú volt?
2013. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tehát megvan a válasz a hétfői teszt nem ugyanaz mint a mai:) Akkor ne aggodalmaskodj még. Csinálj meg egy ugyanolyan x eplit mondjuk szombat reggel vagy vas. reggel és meglátod hogy erősebb lesz, hétfőn meg doki:) Szorítok!!!
2013. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mióta megtudtam, hogy babánk lesz, kb. 5 különböző tesztet próbáltam, nincs alapja az összehasonlításnak, frissen is másképp reagálnak, van, ami napokkal később megértékelhetetlenül összeszárad, kifakul, stb. Amit te mondasz, nem jelent semmit sem. A babának szerintem semmi baja nincs.
2013. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat :)

és boldog, nyugalmas babavárást minden kismamának :)

2013. márc. 27. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!