Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért halványodik a terhességi...

Miért halványodik a terhességi teszten a második csík?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A hét elején derült ki, hogy babát várok. (Legalábbis két aznapi teszt tanúsága szerint.) Nem számítottunk rá, hirtelen jött, de ha már így

alakult, úgy döntöttünk a párommal, hogy megtartjuk.

Kiváncsiságból ma reggel teszteltem megint, de a második

csík sokkal halványabb volt, mint az első kettőn. A délutánin meg pláne :(

Lehetséges hogy megmarad, vagy most már biztos hogy elhalt szegénykém?

Kinek volt ilyen tapasztalata? Volt akinek happy end lett a vége, vagy mindig negatívan végződnek az ilyen esetek?

(holnap megyek orvoshoz!)

Köszi a válaszokat előre is.



2013. márc. 27. 14:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Miután pozitív lesz a teszt, nem érdemes többet tesztelgetni, mert csak idegesíti magát a kismama! Lehet, hogy aznap többet ittál, hígabb volt a pisid, így kisebb volt a koncentráció...
2013. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! Megírnád hogy mi történt azóta veled? Megmaradt a babád? Én is hasonló helyzetben vagyok most, holnap hivom a dokimat. Köszi!
2013. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Írok, hátha jár még így valaki. Szerencsére a válaszadóknak igaza volt,

és csak azért volt halvány a teszt mert másfajtákat használtam. Azóta megszületett a lányom, egy egészen probléma mentes terhességből. :)

2013. dec. 16. 18:02
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még olvasod.. Gratulálok a lányodhoz! De jó lenne ha én is így járnék, most halványodó második csík után én is reménykedem egy ilyen happy endről. :)
2014. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szia, utolsó válaszoló tudom mar nem most volt,de kérlek te meg írnád mi történt ? Most en járok hasonló cipőben!
2015. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En is kivancsi lennek a vegkifejletekre. Ugyanigy jartam a napokban :-\
2016. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!