Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülött babának szabad 2...

Újszülött babának szabad 2 darab ugyanolyan cumisüveget venni? Nem ciki?

Figyelt kérdés
Én veszélyeztetett terhes vagyok így a páromat küldtem el, hogy megvegye a baba dolgait. 2 ugyanolyan mam cumisüveget hozott még a színük is full ugyanolyan. Nem keltheti azt a benyomást, hogy mindig ugyanabból iszik a gyerek?
2013. márc. 27. 15:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
39%

Miert kell szerencsetlennek leszedni a fejet? Gondolom elso baba es minden parazik!olyan nagy baj ez??? Gondolom kisebb varosban el-mint en- es itt bizony mar mindert megszoljak az embert.

Vagy esetleg volt mar valami rossz tapasztalata azzal kapcsolatban mikor a kis semmisegbol egy idiota pletyka terjengett.


Ne izgulj. En negy egyformat vettem ;)

2013. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
96%

pl avent-nak csak ugyan olyan van a fiamnak is 2 ugyan olyan volt :) szettbe vettük

ha lehet ezért ne pontozz le mint a többieket :)

2013. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%
:-) dehohy baj! Amikor az ikreket vártuk és elmenntünk a bababoltba, hogy megvegyük a ruhákat meg akkora hozzták a rendelt babakocsit. Ha már ott voltunk akkor megnéztem a cumit meg a cumisüveget is. Cumiból olyat vettünk ami ugyan olyan mintájú, de más színű, mert úgy volt egy csomagban meg még vettünk 2-2 külömbözőt. De cumisüvegból vettünk négy egyformát és egy kéket meg egy zöldet. Soha nem szólt meg minket senki és azt sem mondták, hogy akkor most két gyerekre van egy cumisüvegünk :-) Most gondolg el, ha hat külömbözőt akartunk volna venni.... annyi külömböző nem is volt :-) Ne aggódj emiatt :-)
2013. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem baj. Én avent szettet vettem, 3 db egyforma 125 ml-s és 2 db 260 ml-s üveg van benne. Egyébként ha ne adj isten tápszeres lesz vegyél még egyet, mert az éjjel közepén nem lesz kedved mosogatni, vagyis nekem nem volt, így egyszerre 4 üveg, volt használatban. Azzal meg, hogy itt ki mit ír ne foglalkozz.
2013. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg csak, hogy a kérdezőt védjem!


Fintor Zsófiának is jutnak eszébe érdekes kérdések és saját bevallása szerint a terhesség alatt már sok hülyeség eszébe jut: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


előző voltam

2013. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%
na ez a ciki! :D
2013. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
:D
2013. márc. 27. 15:44
 18/31 anonim ***** válasza:
49%
és hogy az isten nyilába jövök én ide? a két kérdésnek köze sincs egymáshoz. arról meg inkább ne beszéljünk, h. velem csak azért tudsz példálózni, mert vagyok olyan egyenes, hogy bátran adom a nevem minden válaszomhoz és kérdésemhez is veled ellentétben!
2013. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
82%
Mellesleg azért lepontozni, mert nem tetszik a válasz? Én olyan cumisüveget vettem, ahol 2 volt egy dobozban, és egyforma... Most akkor ez is ciki? Nem ciki , egyáltalán, és amikor valaki két nap felveszi ugyanazt a pulóvert az sem ciki, akkor ez sem az, hiszen mindig minden használat után ki van mosva, akkor mi a kérdés?
2013. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
93%
Jaj lányok ahogy itt olvasgatok olyan jókat kacagok már-már hangosan rajtatok. Ennyi vicces dolgot össze hordani. Szerintem mindenki úgy vásárol ahogy jónak látja és azt ad a kicsinek ami van és olyan ruhát ad rá ami pont megfelelő méretben . Ennyi az egész. Lényeg az hogy jókat nevettem köszi nektek.
2013. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!