Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülött babának szabad 2...

Újszülött babának szabad 2 darab ugyanolyan cumisüveget venni? Nem ciki?

Figyelt kérdés
Én veszélyeztetett terhes vagyok így a páromat küldtem el, hogy megvegye a baba dolgait. 2 ugyanolyan mam cumisüveget hozott még a színük is full ugyanolyan. Nem keltheti azt a benyomást, hogy mindig ugyanabból iszik a gyerek?
2013. márc. 27. 15:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%

De jó neked hogy ez a legnagyobb problémád!Tök mind1 milyen és hány cumisüvege van a babának,feltételezem úgyis elmosod/sterilizálod.Egyébként nekem van egy kedvenc kávésbögrém,minden reggel abból iszom a tejeskávémat.Tök ciki,mindjárt a föld alá süllyedek szégyenemben.

Nagyon unatkozol igaz?

2013. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nem unatkozom:) Van már két gyerekem, elég a dolgom hidd el:)
2013. márc. 27. 16:22
 23/31 anonim ***** válasza:
83%
ugyanolyan a 2 gyerek? nem ciki?
2013. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

15 ös ott a pppooooont jaj istenem de neveteeek:DDD

Egyébként én se vettem egyforma cumisüveget, ez legyen legnagyobb bajom tudom:) Nem is gondolom hogy hatalmas probléma vagy hatalmas kérdés lenne ez amin dilemmáznék:)))

Azért se hogy tudjam több is van nem kevertem össze őket valamint nagyon untam volna hónapokig ugyanazt nézni így legalább cserélgettem.

Tuti le leszek pontozva én is de nem baj ehhez muszáj volt hozzászólnom:)

2013. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
92%
Ja és az lemaradt hogy az oldal nem "extra fontos életbevágó kérdések" oldala és semmivel se különb ez a kérdés mint a 620. lehetek e terhes ha 4 nap van a nem vártig és negatív a teszt meg megfázott e a baba ha leültem terhesen a hideg kőre típusú kérdésektől :DD
2013. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Igen szinte egyforma a két gyerekem de ez nem ciki:) Tudod van különbség a cumisüveg meg a gyerek közt...
2013. márc. 27. 17:08
 27/31 anonim ***** válasza:
77%
Hát bárcsak ne adnád hozzá a neved! Ez ezerszer értelmesebb kérdés, mint a tied, még ha hülyeség is! És még te írsz neki ilyen lealacsonyító kommentet. Pff. :)
2013. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyjuk már Fintor Zsófit. Nekem egyszer azt írta, hogy ha érdekelne a babám egészsége, akkor elköltöznék olyan helyre, ahol magamnak tudom megtermelni az alapanyagokat a bébiételhez. Ő ennyit megtenne a gyerekéért. Gondolom akkor mindenki szaranya, aki panelban lakik.


Kedves Kérdező! Nem ciki, nekem teljes szettem van ugyanolyan cumisüvegekből és csak a fejet cserélgetjük ahogy nő a baba. Egyébként én is jártam úgy, hogy valamiből, pl. legutóbb hálózsákból ugyanolyat vettem, mint az előző méret volt. Nagyon bevált a fazon, ezért vettem meg, de nem bántam volna, ha más színben kaptam volna. Nekem is jó lett volna egy kis változatosság.

2013. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond! Ha mindig ugyanabból inna, az sem lenne gond (ha mindig jól elmosod)!
2013. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a negatív hozzászólásokkal. Dehogy ciki. Örülj neki, hogy meg tudtátok venni, és kész. A férjed sem gondolta cikinek, különben nem vette volna meg. És igen, mi van akkor, ha egy dobozban kettő van, ahogy előzőleg valaki írta.

Ne foglalkozz senkivel, használd mind a kettőt, és kész. Amúgy szerintem senki nem fogja azt figyelni, hogy milyen a cumisüveg mintája. Inkább a babára fognak figyelni.

Várd örömmel a babád, ne foglalkozz semmivel és senkivel!

Boldog babavárást!

2013. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!