Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes Kismamak, hogy...

Nma kérdése:

32 hetes Kismamak, hogy vagytok? Azt szeretnem kerdezni toletek hogy mivel toltitek az idotoket? Birtok meg hajolni, dolgozni?

Figyelt kérdés
En most vagyok 32 hetes terhes mar nem jarok dolgozni otthon vagyok de eleg nehezen megy a hazi munka mert nem nagyon birok hajolgatni a poci miatt es raadasul minden hajolasnal attol felek hogy nehogy artsak a kicsinek. Ugye nem karos a hajolas a babara nezve? Nem akarnak artani neki nagyon szeretem es mar alig varom hogy megszulessen.
2013. márc. 27. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én 31 hetes vagyok :) Pont ma kellett megállapítanom, hogy már nem nagyon tudok hajolni, mikor vettem fel a csizmám. Éreztem, hogy megnyomtam a pocim :S Múlt hét óta vagyok itthon. Tök jó teszek-veszek, de leginkább pihengetek, tv-zek, gépezek.
2013. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, én 35 hetes vagyok de simán bírok mindent csinálni max nem annyi ideig mint alapból.De semmi bajom.Első baba.
2013. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy Kasza Tibi mondta -ami leesik az ott fog megrohadni. A havat már nagyon útálom, mert lassan nem fogom tudni egyedül felhúzni a csizmámat... de nem akarok panaszkodni..

34 hkm

2013. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 33 hetes vagyok, családi nyomás miatt a 30. héttől itthon, pedig bírtam volna még a munkát. Szintén első baba.

Néha nekem is beáll a derekam, főleg az zavar, hogy a mosogatóhoz nem férek már oda, és rendszeresen elfekszem a csípőcsontomat mindkét oldalon, de ezeket leszámítva jól vagyok. A cipőfelhúzáshoz pedig rendszeresítettem egy széket, úgy azért még megy. :) Hajolni csak keveset hajolok, ha nem muszáj, próbálok leguggolni, ha valami leesik - és érdekes módon mióta babát várok MINDENT jobban húz a gravitáció. :D

2013. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fozocskezek, netezek , takaritok, olvasok , tornazok, olyan gyorsan elmegy a nap. Szerencsere nem terhel meg eddig egyaltalan a terhesseg meg tudok mindent csinalni, hajolassal sincs gond, csak furi ez a nagy poci :) egyedul neha gyomoreges kinoz na azt nem szeretem. Egyebkent nekem is elso baba :)Mindenkinek nagyon szep baba varast :)
2013. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok. Otthon vagyok már a kezdetektől veszélyeztetettként. Főzök, mosok, takarítok, netezek, pihizek. Most álltunk neki a szoba felújításának, úgyhogy most kijut a takarításból bőven. A hajolgatás nekem is nehezen megy már, de azért még mindent meg tudok csinálni, csak kicsit lassabban. Illetve párom meg is szokott mosolyogni, mert néha "furcsán" mozgok. De még a cipőmet is fel tudom venni, ahhoz képest, hogy a velem egyidős terhes kismamikhoz képest nekem elég nagy a pocakom (szülésfelkészítőre is járok és innen tudom magam másokhoz hasonlítani).
2013. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, május 19-re kiírva. Itthon vagyok én is. Van már egy 3,5 és egy 2 éves kislányom, úgyhogy edzésben vagyok. A nagy ovis de most bárányhimlővel itthon van. A derekam néha fáj, de amúgy semmi panasz. A pocaklakó sokat mozog, remélem befordult már. A hajolgatás nekem is kellemetlen már. :)
2013. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!