Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Butaság, ha szeretném, hogy a...

Butaság, ha szeretném, hogy a párom "elköszönjön" a babócánktól? Külföldre megy dolgozni 1 hónapra.

Figyelt kérdés

Nagyon aktív kispapa, mindig beszél a picihez, simogatja a pocit, sokszor úgy alszunk el, hogy a keze a pocakomon, stb. Szóval ismeri már a kicsi.

27 hetesek vagyunk


2008. aug. 27. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Mért lenne butaság.Azért mert még a kézben nem lehet tartani addig is van ő csak a pocidban.Nyugodtan elköszönhet a párod a babától.

További jó babavárást!

23hetes kismama

2008. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
59%
Szerintem ez jó dolog. Köszönjön el szépen és ígérje meg, hogy hamarosan visszajön! Hidd el, hogy a kicsi megérti már!
2008. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Szerintem egyáltalán nem butaság. Főleg, ha amúgy is beszélget vele.Mi is gyakran alszunk el úgy, ahogy ti. :) Az én párom esténként mesélni szokott a Csöppségnek. Így talán közelebb érzi magát hozzá. Üdv: 24 hetes mami
2008. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a megértő válaszokat :) jó, hogy nem estem ki butának :)

nektek is boldog pocakoskodást!!

2008. aug. 27. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
nem butaság, de ha a párod tényleg olyan, mint ahogy leirtad, akkor megteszi ezt magától, nem feltétlenül kell rá emlékeztessed.
2008. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abszolut nem butasag.Az en ferjem is beszelget a picihez es mi is szokitunk igy elaludni vagy reggel arra ebredni h simogatja a pocimat....O is elszokott koszonni tole mindig mikor elmegy itthonrol...pl dolgozni.
2008. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a reggeli rituálé nálunk is megvan munka előtt :) hát köszönöm mégegyszer, csak én is jól bírjam az egy hónapot a babóval együtt :)
2008. aug. 28. 06:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!