Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valahol statisztikát...

Lehet valahol statisztikát találni a 2012-ben újszülötteknek adott nevekről?

Figyelt kérdés
2010-ről és 2011-ről találtam. De tavalyról nem... :-(

2013. márc. 27. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jé ilyet még nem is láttam így hónapokra leosztva a Míra ilyen gyakori név lett???
2013. márc. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 es vagyok bocsi újra, mondjuk nem igazán értem se egy Hanna, Anna, Boglárka, Nóra amik tavaly még első 4-5 ben voltak?? Biztos jó ez a táblázat vagy hogy kell értelmezni?
2013. márc. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


na hát ez az előző link biztos nem jó mert ki lehet silabizálni hogy itt a wikipédián tök más neveket ír 2010 ben és 2011 ben mint a fenti linken levő 2010-es és 2011 es adatok...

2013. márc. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia. Én ezt szoktam nézni, ide fogják majd feltölteni a 2012-es évi neveket is, de úgy tudom, hogy tavasszal.


[link]

2013. márc. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha az egyes oldalakon más-más nevek szerepelnek az azért van, mert máshonnan vették a statisztikai mintavételt.

Kérdező: Amúgy azért kérdezed, mert gyakori, vagy mert ritka nevet szeretnél adni leendő gyermekednek?

Itt is van egy link, ahol böngészhetsz:

[link]

Nekünk Zsófia lesz. Valahol az 5., máshol a 6., és még máshol a 35. leggyakrabban adott nevek között van. :P

2013. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem a Bence és a Bende ami szóba jöhet. A Bencével az a "gond", hogy amilyen statisztikákat eddig láttam, azok szerint NAGYON gyakori.

A Bendére meg anyósom nézett egy nagyot, és mondta, hogy hát, ezzel a névvel nem nagyon tud kibékülni... Igazából szinte senki nem reagált pozitívan a névválasztásunkra. Csak a testvérei. Lehet, nem is kellett volna senkinek előre nevet mondanunk.

Szóval ezért keresgélek statisztikákat. Hátha én is meggyőződök egy másik névről.

2013. márc. 28. 11:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a Bende nagyon szép név.

A Bence tényleg nagyon gyakori, attól, hogy a statisztikában 1. vagy 3., ez a lényegen nem fog változtatni.

Az első statisztika szerintem nem tekinthető "tudományosnak", talán az van csak benne feltüntetve, aki beregisztrál valami oldalra, vagy nem tudom, honnan veszi az infokat. A 2012-ről még nem jöttek ki a pontos, végleges adatok, de szerintem 1-2 hómap múlva. A hivatalos statisztikákat nem mintavétellel készítik, hanem a születési anyakönyvi hivatal vénjegyzéke alapján.

2013. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
névjegyzéke---, bocs elírtam az előbb
2013. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kis off- a mi fiúnk is Bence lesz, de engem startból nem érdekelt h kinek mi a véleménye róla. Nekem és páromnak tetszik és ez a lényeg. Az se fontos h leggyakoribb vagy legritkább név. Álljon hozzátok közel és majd a rokonság és barátok megszokják. ;-)
2013. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!