Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma csináltam terhességi...

Ma csináltam terhességi tesztet negativ lett, de a papiron az áll hogy korai grav. Ma voltam vérvételen is, holnap derül ki az eredmény. Mégsem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Majd a vérvétel megmondja.Tuti nincs meg a vérvétel eredménye délutánra?
2013. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Gondolom a doki azért írta rá a papírodra,hogy korai grav.,mert nem jött meg a menzeszed és meg van vastagodva a méhnyálkahártyád..de konkrétan terhességet még nem látott.Majd kiderül holnap,még nem biztos,hogy terhes vagy.

De drukkolok neked,hogy az légy!!!


34+2 hkm

2013. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ma már kész az eredmény délután 4kor,csak nekem ahoz be kéne megint utazzak. Szóval csak holnap tudom meg az eredményt,de kiváncsi vagyok már. Köszönöm a válaszokat
2013. márc. 28. 12:55
 4/22 anonim ***** válasza:
írj majd holnap mi lett az eredmény :) szorítok én is neked!!
2013. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Rendben akkor holnap majd irok :)) egyébbként mikor meg jön a menstruálció akkor is meg puhul a méh ?
2013. márc. 28. 13:00
 6/22 anonim ***** válasza:

Sztem igen,bár én ezzel soha sem foglalkoztam. :/

2-es voltam.

2013. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én se foglalkoztam vele, csak azóta, amiótta van ez a nö gyógyászati gondom. :/
2013. márc. 28. 13:40
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is úgy van, ahogy a 2-es válaszoló is írta. Csak a véreredmény ad pontos választ a kérdésedre.

Én is várom a fejleményeket! Drukkolok!

2013. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,holnap amint haza érek írok :) remélem jó hirt hozok majd. Puszika
2013. márc. 28. 15:23
 10/22 anonim ***** válasza:

Szia ! Ugyan így voltunk mi is.. kb 5hetes voltam mikor dokihoz mentünk, hüvelyi UH-volt, de még azon sem látott csak megvastagodott nyálkahártyát.. mondta, h valószínűleg terhesség, 2hétre rá hívott vissza.. papíron nekünk is korai grav volt. Következő UH-n már látta rendesen, kb 7hetes, 3,5mm-es baba volt ott :))

Drukkolok nektek, szerintem biztosan baba lesz ! :)


14+3hkm

2013. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!