Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt már valaki Dalacin...

Használt már valaki Dalacin hüvelykrémet az első trimeszterben? Sajnos nincs más lehetőség, ezt kell alkalmazni. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Latom, mat nem aktualis, de vegul lett valami problema? Gyulladas miatt en is dalacin huvelykremet kaptam, 9 hetes vagyok, es hiaba az orvosi utasitas, en kisse aggodom azert, hogy az elso trimeszterben nem ajanlatos a tajekoztato szerint. Ugye nem volt semmi gond a babaval?
2015. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nem hasznaltam vegul, mert hianycikk volt, nem lehetett kapni. De amugy hallgass a dokidra! Hasznald el!
2015. szept. 2. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Koszi, elkezdtem, igazabol nem is nagyon volt tunetem, csak a random rakszuresen derult ki. Azert a gombatol mint mellekhatastol elegge tartok, azt se tudom, milyen az, vagy mit kell ereznem, meg gombas fertozesem sem volt soha. Ma megyek a dokimhoz (nem o irta fel, mert o pont szabin volt, nem o vegezte az a vizsgalatot) majd vele is konzultalok errol, de ma mar a harmadik adagot fogom hasznalni.
2015. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!