Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben az esetben megtartanátok...

Ebben az esetben megtartanátok a babát? Meg lehet tartani így?

Figyelt kérdés

a kérdés ELMÉLETI, tehát nem áll fönt az alábbi helyzet!!


szóval császár után elvileg 2 évek kell eltelnie a következő terhességig. de ha mondjuk 5-6 hónappal a szülés után besikerülne, akkor megtartanátok?

egyáltalán lehetséges kihordani így a második terhességet egy viszonylag friss sebbel? mert ez ugye mind a babára, mind az anyára veszélyes (legalábbis én így tudom...)

mindenki véleményére kíváncsi vagyok, de nem szeretném, ha veszekedés lenne a kérdésem miatt.


2013. márc. 29. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy embert ismerek, aki császár után pár hónappal terhes lett és ki tudta hordani a babát. Én mindenképp megtartanám.
2013. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és nem veszélyes ez így? nem nyílhatnak szét a sebek?
2013. márc. 29. 19:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Én fokozottan ügyelnék rá, hogy ne jöjjön össze a baba. Ha még is akkor mindenféle képen kikérném az orvosom véleményét és az alapján döntenék. Ha azt javasolja, hogy inkább ne tartsuk meg akkor nem tartanánk meg. Nincs értelme az egészségemet és a baba egészségét sem kockáztatni. Inkább legyen egy abortuszom és utána 2-3 év múlva szüljek egy újabb kisbabát.
2013. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Barátnőm 1,5 évvel a császár után szült hüvelyi úton, egy problémamentes terhesség után.

Akadhatnak komplikációk, fokozottabb a veszélye, de nem törvényszerű.

2013. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is az a szitu, mint az előző válaszban, másfél év lesz a két gyermekem között, eszembe nem jutott volna elvetetni, sőt örültünk neki, középidőben volt egy pici vérzésem, ez lehet az előző műtét miatt, de amúgy nem volt nehezebb a várandósság. Hegszétválásra pedig 2-3 év után is van esély...

38 hetes km

2013. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

örülök, hogy viszonylag probléma mentes terhességed volt/van :)

hogy szeretnél szülni, hogy tervezed?


-amúgy azért érdekel a téma, mert császárral szültem, igaz csak pár hete, és ez most nagyon foglalkoztat, hogy mi lenne, ha... bár nagyon fogunk vigyázni, hogy ne csússzon be a tesó (3-4 év múlva szeretnék majd még egy babát).

2013. márc. 29. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Készültem a természetes szülésre is, ki sem zárta a dokim, de most már annyira nem akarom :) van időpontunk is, és valahogy az megnyugtat, kicsit betojtam a természetes szüléstől :) Szóval esélyes az újabb császár, de nem bánom, csak mindketten jól legyünk... :)
2013. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-8 hónappal császár után már a doki mondta, hogy msot már nyugodtan lehetek terhes, máskérdés, hogy nem sikerült. Barátnőm 4 hónnap utána esett teherbe, kihordta bár szülésnél szétvált a heg.
2013. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megtartanám!
2013. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy megtartanám!Meg is tartottam :-) 15 hó van a két gyerkőcöm közt,mindkettő császáros volt.
2013. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!