Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan szedese mellett...

Utrogestan szedese mellett (varandosan) dolgoztatok? Milyen eletmodot irt elo az orvos? Be tartottatok / be tudtatok tartani?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nekem egy barna pötty miatt írta fel, hogy bebiztosítsuk magunkat, úgymond. azt mondta, amíg nem megyek vissza (2 hét) kíméljem magam, és nincs szex, meg áztatás (fürdő). nem nehéz betartani, meg sokkal fáradékonyabb is vagyok:) de egyébként csak az utrogestan miatt nem hiszem, hogy valakinek is azt mondaná, ne dolgozzon.
2013. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krisztivan ***** válasza:
Elöző vetélés miatt szedtem.Nem volt előirás,nem emeltem és másik munkakörbe kértem magam,de a 7.hónapot is még végig dolgoztam.Nem volt probléma.
2013. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az jo, remelem nalam is rendben lesz. Csak azert kerdeztem, mert a huvelygolyot kaptam 3x1. Egy hetig szabin vagyok, igy nem gond, de ha visszamegyek, lehet, h a lenyeloset kerem majd...
2013. febr. 25. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!