Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? 5 hetes pár...

Mit csináljak? 5 hetes pár napos terhes vagyok, kedden megyünk vissza az orvoshoz a párommal. Többi lent.

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a párom 23,6 éve vagyunk együtt,2 éve együtt élünk. Én megszeretném tartani a babát, viszont a párom eddig gondolkozott rajta most pedig már nem szeretné. A családom ellenem van, az ő családja pedig mellettünk állnak. Mit tegyek, h "rávegyem" a párom?
2013. márc. 29. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Miért nem akarja? Megindokolta? Első látásra 2 év együttélés után nem tudom mire kell még várnia?
2013. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mutass neki ab vidit!
2013. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja, nem tudod rávenni. Van munkád? Van hova menned a gyerekkel? Egyedülálló anyának lenni nem egy kéjutazás.....
2013. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom h a haverja tömi az agyát. Egyszer azt mondja h akarja mert jó lene ha fiatalon apuka lene, viszont 2 nap múlva már félti ugymond a fiatalságát. Nem tudok rajta ki igazodni!
2013. márc. 29. 21:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs munkám fősulira járok. Nem tudnám a segítsége nélküle meg tartani a babocát :( szeretjük egymást ez biztos, csak egyszerűen nem értem őt.
2013. márc. 29. 21:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2013. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Januárba hagytam abba a tabletát mert 4éve szedtem és a szervezetem nem volt a régi az immunrendszerem legyengült így pihentetem a gyógyszert. Szóltam neki. Az óvszert nem szereti a helyi fogamzásgátlok meg csípnek mindkettőnket. Tudtuk nagyon jól h lehet ebből baba! Körbe vagyunk véve gyerekekkel, mikor meg tudta h terhes vagyok ő mondta el mindenkinek nagy bűszkeséggel! Innen veszem h örült neki de sztem most meg ijedt a felelőségtől.. Lehetséges h ez van?
2013. márc. 29. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen valószínű:) Akkor semmi gond, majd megnyugszik. Ezért nem kell bántani a babát:)
2013. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
Attól még mutathatsz neki abortusz videót és kérdezd meg tőle, hogy valóban ezt akarja veletek csinálni?
2013. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En 21 evesen lettem terhes parom 23 volt. Akarta orult, aztan 12. Het kornyeken sokkolt le. Jon a baba, gondoskodni kell rola. Elkezdett dadogni a stressztol a felelemtol (mert aposom a bu.i volt olyan kedves azt mondani hogyha betegen szuletik a gyerek be kell adni otthonba hogy ne akadalyozza az eletunket. Egy rossz eredmenyem sem volt soha ne tudom mibol jott az agyszulemenye)


A terhesseg alatt teljeeen elfordult tolem sose akarta erezni hogy rugdos nem erdekelte a kicsi. En elinditittam a b tervet. Nyutittam egy szamlat pakoltam magamnak a penzt hogyha gebasz van meglegyunk egy darabig a kicsivel. Mikor megszuletett a Fiunk mintha kicsereltek volna, csak o furdethette, csak o etethette ejjel, pelenkazta. Buszken mutogatta. Mi tuleltuk azt az idoszakot de ez nem rajta mult... Mar 3 eve gyozkodott a kovetkezo babara, most egyeztem bele mert a rossz tapasztalat bennem volt, na meg a tuske...



Te ismered a parod, de en igy biztos nem vallalnek meg egy terhesseget ezzel az eszemmel. Nagyon erotprobalo, kell hogy 100%os.tudattal legyen melletted, es ne ot kelljen meg neked is osszevakargatni.

2013. márc. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!