Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. hét 6. napos terhes vagyok....

7. hét 6. napos terhes vagyok. Előzményem: kétszer missed ab. Szörnyű érzés volt mindkettő, most nagyon nagyon félek. Megmarad a kisbabám?

Figyelt kérdés
Utrogestan hüvelyi kapszulát szedek 4 hét 3 napos korom óta. Most valahogy mintha nem fájna annyira a mellem. Hányinger még van, de nem időszerű, mindíg máskor, általában szagokra gondolatokra undorodom el.6. hét 3 naposan volt szívhang. Jövőhéten megyünk UH-ra. Nagyon félünk hogy minden rendben legyen. Kérlek élményeket, tapasztalatokat írjatok. Minden rendben van a picurommal? Volt egy napig egy kis hőemelkedésem: 37.2-37.8. Most be van dugulva az orrom,nyom az arcom. De nem gyógyszerezem magam.

2013. febr. 8. 17:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Szia azért kezeld a légúti panaszodat, nehogy rosszabbodjon! Akár homeopátiával, vagy valamivel amit gondolsz. Ha hőemelkedésed van, egy kis hűtőfürdő sem árthat. Próbálj ne félni,mert az is hátrányos lehet. Tudom hogy ez nagyon nehéz, és nagyon megviseltek titeket a történtek, de valami stressz-, szorongásoldó zene, légzés, nem tudom mi, de ezzel is foglalkozni kellene. Nálam a tünetek egyébként nem voltak ciklikusak, rosszul voltam, majd 2 napig semmi, majd megint rosszul de csak este, majd csak reggel, volt hogy elmúlt a mellfájdalmam pár napra, majd újra érzékeny lett. Próbálj másra is koncentrálni ne csak a babára, és pihenj sokat. Nekünk több év után jött össze a baba, közben volt pár pozitív tesztem de pár nap múlva mindig megjött, átéltem én is hasonló időszakot nemrég, rettegtem. El fog neked is múlni, csak próbálj segíteni magadon kicsit. Minden jót!
2013. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Szia, én is szorongós vagyok, nálam is volt, hogy elmúltak a tünetek, kétségbeesetten hívtam a védőnőt, kiderült front hatására is lehetett. Semmi baj nem volt. 26 hkm
2013. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedre a választ nem tudhatjuk. De reméljük a legjobbakat!
2013. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a biztató szavakat, aranyosak vagytok. Nehezen telik az idő. Alig várjuk már a szerdát. Első! Nektek voltak izomlázszerű apró húzodások nyilalások alul terhesség alatt? Olvastunk rólla és sok helyen sőt mindenhol normális tünetnek írták, mert a méhem tágul. Puszi nektek!
2013. febr. 8. 23:45
 5/44 anonim ***** válasza:

Nekem az előző terhességem végződött missed ab-bal...

Aztán a másodiknál rögtön elkezdtem szedni a duphastont,és most itt mocorog a pocakomban a kisfiam!!!:)

NEM LESZ SEMMI BAJ!!!


19+2 hkm

2013. febr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Szerintem elírtad. Hüvelyi kapszulát nem lehet szedni! A hüvelyi kapszulát felhelyezed. Amit szedsz, azt szájon át szeded. Szerintem a hormontablettákat szájon át kell szedni. Bocs, hogy kijavítottalak.

A kérdésedre, ha az előző kettőnél nem szedtél hormont, akkor most ez lehet, hogy megoldja a problémádat. A hányinger jó jel. A hőemelkedés miatt ne aggódj, egészen biztosan nem árt.

2013. febr. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Igazad van. Elírtam. Felhelyezem a hüvelykapszulát. Köszönöm. Szerdán megyünk Uh-ra. 8. hét 4 napos leszek.
2013. febr. 9. 11:09
 8/44 anonim ***** válasza:
85%
Szia, első hozzászóló vagyok. Nekem az 5.héten végig olyan égő érzésem volt mintha meg akarna jönni, közben már elkezdett nyilallgatni, össze-vissza majd néha csak egy helyre, nagyon beparáztam. :-)( Azóta már elmúlt, ha túlerőltetem magam akkor érzem az alhasam, de akkor kicsit ledőlök pihenni és beveszek egy Magne B-t. )Aztán olvastam hogy nyúlnak a méhszalagok, a méh is felkészül, tágul, de olyan félelmetes volt, rohangáltam a WC-re hogy megjött-e. Az első terhességnél az ember sok mindentől fél, visszanézve pár héttel ezelőttre, már látom hogy nem voltam túl racionális gondolkodású, de ez így megy ha valakinek nem megy pikk-pakk a teherbeesés, és kihordás. Sógornőm azt mondta hogy amelyik gyerek meg akar maradni és egészséges,, az meg is marad. Igen ez így van , ezt könnyű annak mondani aki a 2. hónapban teherbe esett, és a szülésig nem volt sok gondja. A nő életének az értelme az anyaság, és ha ebben akadályok vannak, az maga a pokol tud lenni a számára. Ezt tudjuk nagyon sokan. De meg kell próbálni pozitívan gondolkodni, még ha szinte lehetetlen is. Amúgy nem járok sokkal előtted, 12 hetes vagyok. :-)
2013. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Igen. Minden amit leírtál teljesen igaz. Nem is akarlak ismételni, de minden amit leírtál telejen igaz. Nekünk is ezeket hajtogatják, hogy ha egészséges úgy is megmarad. Mindig olyan mondja, aki még (hál istennek) nem esett át ilyenen. Most már nyugodtabb vagyok, a párom is "rámszólt" hogy most már nyugodjak meg nincs semmi baj. Természetesen aggódom továbbra is, de ezt nem is lehet megszüntetni. Természetes. Sokat olvasgattam arról, hogy milyen problémák lehetnek azon kívül, hogy genetikailag nem érett, de úgy gondolom, hogy ha az az egyetlen dolog nem üt be akkor biztos hogy minden rendben van. Annyira vigyázok magamra, nem emelek, nem eröltetem meg magam semmivel, párom mindent megtesz. Egy álom ő, mintha az Isten küldte volna nekem :))
2013. febr. 9. 13:44
 10/44 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok. Nekem a pozitív teszt napján el kellett vinnem vásárolni anyósomat, és segítenem behurcolni a házba az ásványvizeit. :D 2 literesek, 1 karton 12 kg! Azt hittem elsírom magam, teljes pánikban voltam utána. 6-8 hetesen eldöntöttem hogy abbahagyom az internetes olvasgatásokat a témában, mert attól kattogott az agyam állandóan, kombináltam. :-) Azóta sem olvasok pl. arról hogy éppen mi történik a méhen belül, és így nyugodt is vagyok összességében, már úgymond élvezni is tudom a helyzetet. Jó hogy ilyen férjed van, nagy kincs! :-)
2013. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!