Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen erősebb görcsök...

7 hetesen erősebb görcsök normális?

Figyelt kérdés
Egy hete voltunk dokinál akkor már volt szívhangja a picinek. Akkor is és mai napig is vannak erősebb görcseim(inkább kellemetlen mint fájdalmasak). A dokinak is mondtam magnéziumot szedek (3x1 MagneB6) azt mondta minden rendben, de én annyira féltem a picikém.

2013. márc. 30. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Normális igen,mensi napjain erösődnek egy picit.

Te most vagy abban az időszakban,hogy most ágyazodik 9hónapig.méh kezd nőni,méhszallagok nyúlnak..

Nyugodj meg nincs baj.

5gyermekes

2013. márc. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne MagneB6-ot szedj, hanem Magnerotot. Erősebb is és hatásosabb.


Én az előző terhességemmel már ott tartottam hogy napi 6 MagneB6ot szedtem és nem segített, akkor ajánlották ezt a magnerotot!

2013. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Napi egy szem B6 nem elég mert estére megint rosszul vagyok, így a rosszullét miatt szedem a magenb6 (ebből többet tudok bevenni és jó a rosszulléteimre) Lehet úgy fogom szedni hogy 2X1 MagneB6 és délben 1db Magnerot.
2013. márc. 30. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elején több magnézium kellett, mint most, a 23. héten. Nagyon hamar elfáradtam, fájt a hasam.

(Béres magnéziuom+ B6-ot szedek, mert a Magnerot nekem kevés volt.)

A védőnő azt tanácsolta, reggel vegyek be kettőt, délben egyet, és estére ha szükséges egyet. De ez a magnézium szedés egyénenként nagyon eltérő, neked kell kitapasztalni mi lesz a jó.

Egy kis segítség:

[link]

2013. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 8 hetes. Nekem is feszítő görcsölő érzéseim vannak, amit az előző várandósságomnál nem éreztem. Olyan egy az egyben, mint a jósló fájás, de az hova jönne még... Tegnap bementünk dokihoz és belém verte a frászt, hogy a görcsök az első jelei a vetélésnek... nem találta a szívhangot be kellett menjek a kollégájához a kórházba soron kívül látott el addig dőlt a könnyem :S

Ő is vagy két percig matatott bennem, kétszer is zselézte az uh gépet... Kérdeztem sírva hogy ez már nem jelent jót ugye, ha ilyen nehezen találni meg? Aztán végre megszólalt, hogy meg van :D ohh az volt az öröm :D Akkor még jobban zokogtam :)


Most nekem is magnézium 3*2, a szex tilos míg ő máshogy nem mondja és sok fekvés... A gyerekemet nem emelhetem csak fekhetek jóformán, hogy ne legyenek görcsök...

2013. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
HA nem találják a szívhangot mért nem csináltak hüvelyi Uh-t?
2013. márc. 30. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt írtam előbb:

"Ő is vagy két percig matatott bennem, kétszer is zselézte az uh gépet..."


bennem matatott a gépével mind a kettő.. Azt mondták jól el van bújva

2013. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!