Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ''Takonyszeru'' atlatszo...

''Takonyszeru'' atlatszo folyas terhesseg alatt baj?

Figyelt kérdés
Terhesseg elott is volt folyasom. Miota terhes vagyok meg tobb van. Van amikor feher, atlatszo vagy sargas. A dokim azt mondta az nem baj. Most 2 napja nyalkas takonyszeru dolog jon belolem de keves. Tehat 2 nap alatt ketszer lattam olyat. Par napja viszketett is kivulrol. De akkor meg nem volt ilyen nyalkas. Most mar elmult a viszketes csak neha egy kicsit viszket. Tisztalkodni tisztalkodok rendesen... Megfurodtem par napja egy uj tusfurdovel es csipte is. Esetleg lehet attol? Egyebkent szagtalan a folyasom. A ferjemmel voltunk egyutt analisan is es bar nem dugta be utana a vaginamba de a sikosito miatt egy kicsit odacsuszott kivulre a vaginamhoz. Esetleg attol? Vagy mitol lehet? Baj lehet? 22+2 hkm
2013. márc. 30. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben mindenképpen elmennék orvoshoz, hogy vegyenek kenetet a hüvelyedből és akkor kiderül, hogy mi a helyzet. Mert a viszketés és csípő érzés, illetve a folyás hirtelen megváltozása bizony nem jó dolog, az már utalhat fertőzésre. Ugyanis viszketnie nem szabadna. És az új tusfürdőnél sem biztos, hogy allergia jelentkezett, hanem a fertőzés következtében sérült a nyálkahártya és azért csípett a tusfürdő, de akár magától a tusfürdőre is lehetsz allergiás, de jobb utána járni a dolgoknak szerintem.
2013. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a viszketés miatt mondanám, hogy menj el dokihoz, mert nekem is van nyálkás folyásom néha, de nem viszketek. Így azt mondta a dokim,hogy így normális, de ha viszketés lenne menjek, mert fertőzés állhat a háttérben.
2013. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már viszketésem is, olyan folyásom is, mint neked, de minden elmúlt, vagy csak egy-egy alkalommal fordult elő. (A viszketés nekem is tusfürdő váltás miatt lehetett.)

Szóval még ha van is valami, néha úgy múlik el, ahogy jött.

2013. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!