Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi igaz abból, hogy terhesség...

Mi igaz abból, hogy terhesség alatt nem lehet nyújtózkodni?

Figyelt kérdés
Nekem naponta többször fel kell nyújtózkodnom, hogy kinyissam/becsukjam a fürdőablakot. Elég magasan van, lábujjhegyre kell állnom és még így is alig érem el. Lehet belőle gond? 34hetes kismami.
2013. márc. 29. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Gond nem hiszem, hogy lehet belőle. Azért nem ajánlják a nyújtózkodást, mert ahogy a méh szalagok nyúlnak, minden hirtelen mozdulatra nagyon erősen belenyilalhat/szúrhat, bár ezt a 34hét alatt biztos te is tapasztaltad már egy-egy hirtelen mozdulattól.

Bajod nem lesz tőle. :)

2013. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Én úgy tudom, akkor tekeredik a köldökzsinór.
2013. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy babona, hogy a köldökzsinór a baba nyakára tekeredne. Én néha nyújtózkodom, mert annyira jól esik! Egyébként ha mindent betartanánk, ami csak mendemonda szintjén igaz, egy üres szobában kéne ülnünk, vagyis inkább feküdnünk, szigorúan bal oldalon, de mozdulatlanul. :) Az reális, amit az első is írt, hogy a méhszalagok nyúlnak, fájhat, húzódhat, de ahogy írták is, ezt már biztos tapasztaltad, vagy ha nem, az szerencsés. :) Én személy szerint sosem hallottam volna, a babonákon kívül, hogy nyújtózkodás káros lehetne.


19 hkm

2013. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem azzal riogattak, hogy megrepedhet tőle a burok. Remélem, nem igaz, ahhoz túl sok van még hátra, és nem tudom mindig elkerülni a nyújtózkodást.
2013. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet nyújtózkodni finoman, de erős, hirtelen mozdulatokat nem jó tenni!
2013. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!