Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatosan viszket a hasam...

Iszonyatosan viszket a hasam valami piros pötyök jöttek ki rajta. Mi lehet az? 38hetes kismama

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami allergia szerintem. Még csak 8 hetes vagyok az elsővel, szóval nem vagyok mérvadó. Viszont nagyon sokszor volt már ismeretlen eredetű kiütésem. Baba popsikrémmel szoktam kenni ezeket vagy valami jó sűrű zsíros krémmel és általában jó. Ha allergia akkor kálcium is kell rá.
2013. márc. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
allergia
2013. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tojást reggeliztél akkor lehet arra vagy allergiás.
2013. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Nekem is voltak pöttyeim a pocakomon, kb. a 34. héten kezdődött. Voltam bőrgyógyásznál, aki azt mondta, hogy ez az ún. terhességi bőrkiütés, gyakran jelentkezik a terhesség vége felé, ártalmatlan, és általában a fiú babával várandósoknál jön elő. Kaptam rá kálcium injekciót és egy kenőcsöt, amit a gyógyszertárban kevertek ki. Kb 2 hét alatt elmúlt, de nagyon kellemtelen volt, iszonyatosan viszketett, közben a karomon és a lábamon is kijöttek a pöttyök. A nőgyógyászomnak is megmutattam, ő csináltatott egy vérvételt is, hogy kizárja az epepangás lehetőségét, de szerencsére nem az volt a gond.

2013. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a vlaszokat.kislnyt vrok :) az a baj h csak kedden tudok beszélni az orvossal h pontosan mi is az. addig meg csak kibrom valahogy
2013. márc. 31. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!