Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi törtenik velem? Milyen...

Mi törtenik velem? Milyen betegseg okozhatja, hogy hcg van a vizeletbe? Lehetseges, hogy 4db clearblue teszt is selejtes lenne?

Figyelt kérdés
egy hete folyamatosan terhessegi tüneteim vannak.Hanyok szedülök, szetszakad a fejem, feszül a mellem, rengeteg feher folyasom van, esszo szerint höemelkedesem.Harom pozitiv terhessegi tesztem van.Ma elmentem a dokihoz, aki hüvelyi uh-n nem latott ugyan semmit, de azt mondta nem kizarhato a terhesseg, megvartuk a labor eredmenyt, most delutn hivott fel, hogy az alapjan nagyon alacsony a hormon szintem, nem vagyok terhes, de csak vizeletet neztek. Tiz perce csinaltam megint egy tesztet, szinten pozitiv. Mi van velem?Teljesen ki vagyok keszülve.
2008. jún. 11. 19:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a menstruáció előtt vagy és ezért lett pozitív teszted.
2008. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Menstruacio elött van hcg a szervezetben? Es negy db teszt?
2008. jún. 11. 19:21
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első hozzászóló! Ha fogalmad sincs a témáról, akkor inkább ne válaszolj, de baromságokat ne írogass, mert ezzel megtéveszthetsz másokat!!!!!!!!!

A nem terhes nő szervezetében a HCG-szint 0! Kivéve, ha HCG-tartalmú gyógyszert szed (ezt ált. lombik esetén kapják a nők)- de gondolom erről tudnál. Másik eset lehet egy olyan ritka ciszta, ami HCG-t termel - ha a doki csinált hüvelyi uh-t látta volna a cisztát. Szóval nálad szerintem csak a terhesség marad. Várj 1-2 hetet és ha még mindig nem jött meg, menj vissza a dokihoz, akkor már látnia kell, ha ott a baba. Ennyi teszt nem hazudhat...

2008. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Közel a menstruációhoz lehet pozitív tesz. Szeretnél babát?
2008. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én meg onnan tudom, hogy nekem lett két pozitív tesztem és kiderült csak azért lett pozitív mert közel volt a menstruáció és meg is jött.
2008. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
És mégis mitől termelődne HCG a szervezetedben a menstruáció előtt, ha nincs baba? Erre marhára kiváncsi lennék, meg valószínűleg a nődokim is aki a HCG szintekről felvilágosított, amikor még UH-val nekem se látszott a baba, csak a vérből volt kimutatható.
2008. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor terhes voltál, csak nem tudott beágyazódni. Ezt hívják korai vetélésnek, de az akkor is baba-kezdemény volt.
2008. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem a nődokim mondta, hogy a menstruáció miatt volt, nem én találtam ki:) Én csak leírtam amit nekem is úgy mondtak.
2008. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kar volt visszakerdeznem kedves elsö hozzaszolo.Szoval. Nem vagyok közel sem a menszihez egyreszt, mivel az elözö menszim elött kb harom nappal hozhattuk össze a babat, mert a ferjem külföldön dolgozik ezert ket lehetseges alkalom volt, hogy megcsinaljuk. A terhessegre csakis a rosszulletekböl, es a tesztekböl következtethetek.Masreszt, apolonö vagyok.Igaz, hogy tüdögyogyaszaton, de azert annyit en is tudok, hogy a hcg hormont, a magzat termeli, ezert vannak erre a hormonra kielezve a terhessegi tesztek, esetleg ha jol tudom, valamilyen sulyos veseelegtelen segnel termelödhet meg a hcg, de arrol csak tudnek.Gondoltam megkerdezem volt e valaki igy mint en, erröl szol az oldal ugyebar. es nem kepzeltem be magamnak, mert a teszteket mar az egesz csaladom latta.Azert mindenki csak nem kettyos nalunk.
2008. jún. 11. 19:45
 10/21 anonim ***** válasza:

Lehet, h a dokid igy akarta finoman kozolni, h lehet hcg a szervezetedben, megjott, mert nem tapadt meg rendesen.

Mert egyebkent mas oka (kiveve a hcg-t termelo cisztat) tenyleg nincs a hcg jelenletenek, csak a terhesseg.

Ha nem voltal terhes, mensi elott se lesz hcg a vizeletben.

2008. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!